Zanieczyszczenie środowiska – USA v EU

Zanieczyszczenie środowiska.

Tesla. Długo się mówiło że najwięksi truciciele ziemi USA i Chiny, nie chcą podpisać porozumień w ramach dbania o środowisko (efekt cieplarniany). EU jest regionem w którym się dba o środowisko, lub nie dba jak chce tylko kary płaci jakieś itp. Trzeba zmuszać nas karami za brak np. filtrów na kominach, a w nocy i tak to w powietrze idzie. Zamiast kazać górnikom na słońcu montować farmy które robią energię ze słońca lub np. wiatru, to wysyłamy tych górników coraz głębiej do piekła.

Do tego mafia węglowa nie pozwala na rozwój w tanią energię np. z wiatraków. A my na to jeszcze płacimy bo kopalnie są państwowe lub mają kasę z państwa.

Za jakiś czas może okazać się że np. USA jest liderem w czystej energii, i całkowite zaopatrzenie ma 77 % energi odnawialnej, a my np. Kraków się przeniesie w góry poszukać lepszego powietrza które jest niezbędę do wielu procesów życiowych itp. 🙂 Tesla.

W 2044 roku USA będą liderem w ochronie środowiska, energia ze słońca i wiatru zapewni 77 % zapotrzebowania na energię. Zanieczyszczenie środowiska.

In 2044 years the United States a leader in environmental protection, energy from the sun and wind will provide 77% of energy demand (lub jakoś taak:)