Izera nabiera tempa

Izera nabiera tempa, może w końcu spełnią się obietnice Mateusza Morawieckiego. Który gwarantował milion aut elektrycznych w Polsce. Trudno sobie wyobrazić taką ilość, w kraju gdzie nie ma infrastruktury, atomowych elektrowni. A prąd jest bardzo drogi, i nie zdrowy dla naszych organizmów.

W niektórych państwach zapłacą za odbiór prądu elektrycznego, w takich okolicznościach będzie rozwijać się elektro mobilność. U nas w Polsce nie wystarczy mieć panele fotowoltaiczne które robią prąd ze słońca, nasze krajowe elektrownie wyłączają możliwość produkcji prądu zdalnie. Bo sieć jest przeciążona i mają inny prąd np. z drogiego, trującego węgla.

Nie mówię że nigdy u nas w Polsce, nie będzie dużo aut elektrycznych, pierwsze potrzebna jest infrastruktura i darmowy prąd. Izera nabiera tempa, zmienia się zarząd, i są to zacne nazwiska. Trzymam kciuki może w końcu jako naród, zrobimy własne super auto, na którym narobimy.

Izera – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dziwne to dla mnie jest że marka chce być dobrem wszystkich Polaków, nie koniecznie uważam że Rząd polski ma zająć się budową auta. Ponieważ może niech lepiej to robią prywatne firmy, i w razie upadku nie obciąży nas wszystkich to ?


Wpis inspirowany money.pl:

„Walne zgromadzenie akcjonariuszy ElectroMobility Poland odwołało dotychczasową radę nadzorczą państwowej spółki.

To, co zwraca uwagę, to zupełne odpolitycznienie nowej rady nadzorczej. Gdyby nowy rząd chciał zamknąć projekt, nie powoływałby teraz Macieja Mazura – mówi nasz informator.”