REAL BLOG 2

REAL BLOG

– Już wyjaśniam. Trochę czasami eksperymentuje z robieniem stron. Pozycjonowaniem i oczywiście pisaniem swojej książki ^ ^, Czasami sprawdzam jak działa strona w wyszukiwarce np. REAL BLGO EU i mniej więcej wiem jak działa algorytm. Choć tajniki pozycjonowania są tajne. To na pewno na miejsce w rankingu ma wpływ Jakość prezentowanych doznań.

Robię ten wpis by sprawdzić czy może przypadkiem, po wpisaniu do wyszukiwarki – REAL BLOG EU , pojawi się ta moja strona czy może jakaś inna moja stara, której już nie używam. Czasami miałem parę różnych stron i pomysłów, ale z czasem wiadomo wszystko się zmienia. (no może nie wszystko:)

Czytam recenzje książki Krzysztof Kozak i słucham odpowiedzi ze sceny np. ZMIAŻDŹYŁ Peja 🙂 Nie znam ich osobiście ale czuje że Peja, mówi jak było a tamten trochę zagrał, by np. zwiększyć zasięgi książki. Słyszałem że Krzysztof Kozak pisze też o Pezet, który miał pobity być na zlecenie ^ ^,

Ostre historie napisał Krzysztof Kozak, ciekawe jakie będą dalsze losy tych opowieści. Krzysztof KNT Kozak, oczywiście szacunek za wszystkie płyty itp. chodzi mi tylko o ta sytuację.

Zmykam pograć trochę w Leagune of Legend, taki trochę dziwny wpis z dupy na potrzeby moich eksperymentów z nazwą REAL BLOG EU.