REAL BLOG 2

REAL BLOG

– Już wyjaśniam. Trochę czasami eksperymentuje z robieniem stron. Pozycjonowaniem i oczywiście pisaniem swojej książki ^ ^, Czasami sprawdzam jak działa strona w wyszukiwarce np. REAL BLGO EU i mniej więcej wiem jak działa algorytm. Choć tajniki pozycjonowania są tajne. To na pewno na miejsce w rankingu ma wpływ Jakość prezentowanych doznań.

Robię ten wpis by sprawdzić czy może przypadkiem, po wpisaniu do wyszukiwarki – REAL BLOG EU , pojawi się ta moja strona czy może jakaś inna moja stara, której już nie używam. Czasami miałem parę różnych stron i pomysłów, ale z czasem wiadomo wszystko się zmienia. (no może nie wszystko:)

Czytam recenzje książki Krzysztof Kozak i słucham odpowiedzi ze sceny np. ZMIAŻDŹYŁ Peja 🙂 Nie znam ich osobiście ale czuje że Peja, mówi jak było a tamten trochę zagrał, by np. zwiększyć zasięgi książki. Słyszałem że Krzysztof Kozak pisze też o Pezet, który miał pobity być na zlecenie ^ ^,

Ostre historie napisał Krzysztof Kozak, ciekawe jakie będą dalsze losy tych opowieści. Krzysztof KNT Kozak, oczywiście szacunek za wszystkie płyty itp. chodzi mi tylko o ta sytuację.

Zmykam pograć trochę w Leagune of Legend, taki trochę dziwny wpis z dupy na potrzeby moich eksperymentów z nazwą REAL BLOG EU.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide