Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki to dobre rozwiązanie, Prezydent uważa, że jak rozmawiał ze wszystkimi partiami, to brakowało im konkretów. Potrzebowali tego czasu i dobrze go wykorzystali, ustalając podstawowe kwestie.

Koalicja Obywatelska i Sojusznicy ustalili najważniejsze sprawy, dzięki temu już będzie mniej kłótni w nowym Rządzie Donalda Tuska. Ja uważam że PiS i Mateusz Morawiecki też potrzebowali tego czasu, na posprzątanie choćby swoich biur, na koniec. A może jeszcze parę ciekawych ustaw się przegłosuje, fajnie kiedyś Sokół przewinął „Piszą se ustawy, żeby było załatwione, co trzeba.”

Premier Mateusz Morawiecki

Reaktor Atomowy Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)


„Szef Gabinetu Prezydenta RP: W umowie koalicyjnej brak konkretów”Szef Gabinetu Prezydenta RP: W umowie koalicyjnej brak konkretów

  • Uważam, że umowa, która została zawarta jest najlepszym dowodem na to, że pan prezydent miał rację desygnując premiera Morawickiego i podtrzymując tradycję nie tylko polską, bo również z innych krajów – tłumaczył Mastalerek.
  • Widzimy gołym okiem, że oczywiście jest deklaratywna większość. Może się premierowi Morawieckiemu uda, lub nie uda rozbić część tej większości, natomiast tam nie ma konkretów. To nie są jeszcze takie ustalenia, które stawiałyby prezydenta w sytuacji, że powinien – jednak partii, która przegrała – oddać tę misję i złamać tradycję i polską i np. hiszpańską – mówił Marcin Mastalerek.”

Marcin Mastalerek: Opozycja podpisała umowę koalicyjną? Andrzej Duda miał rację wskazując Mateusza Morawieckiego na premiera (msn.com)

Jedna odpowiedź do “Premier Mateusz Morawiecki”

Możliwość komentowania została wyłączona.