Konferencja wszystkich patriotycznych sił

Konferencja wszystkich patriotycznych sił, Kaczyński: Będziemy szli ku wielkiej akcji społecznej. Panie Jarosławie a może my Polacy w większości tego nie chcemy, może my chcemy integrować się z Europą Zachodnią. Ponieważ bardziej odpowiada nam ich styl życia, niż np. Białorusi.

Może My chcemy Euro Pieniądz, i chcemy być równymi sobie Europejczykami. A nie dzielić się na setki mniejszych Plemion, walczyć ze sobą o interesy małych grup ludzi. Czy nie lepiej się połączyć i być razem z Unią Europejską, jak dla mnie oczywistym jest by nie dzielić państw. Ponieważ lepiej łączyć się i iść na kompromisy, już kiedyś pisałem że Patriotyzm nie jest taki fajny dla Ogółu Ziemian. Ponieważ dzieli wszystkich ludzi, i często są z tego wojny.

Prawdziwy patriota – real blog eu (real-blog.eu)

Jeżeli chcemy być wyludnianą naturalnie (1,2 demografia) wyspą, to spoko ale jak chcemy być potężni i mocni to każdy dobry człowiek nawet o innej kulturze się przyda, statystycznie na miliony przypada parę porąbanych osobników 🙂 ale tak musi być, i nie oceniajmy całych narodów np. Muzułmańskich jako złych, trzeba szanować wszystkich ludzi na planecie i kosmitów w wszechświecie ^ ^, a nie tylko siebie i swoich bogów, nawet nie mamy litości dla ludzi uciekających przed wojną.


Prezes PiS: Musimy przeprowadzić tę wielką akcję społeczną

– Mamy sytuację, w której naszą niepodległość wcześniej określano jako incydent. Dziś Polska jest niepodległa od ponad 30 lat. Po przyjęciu traktatu, który wejdzie w Unii Europejskiej, Polska nie będzie państwem niepodległym. Nie możemy się na to zgodzić i musimy podjąć walkę z przekonaniem, że zwyciężymy – przekonywał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński zapowiada: Konferencja wszystkich patriotycznych sił (dorzeczy.pl)