Adamek i Mamed Chalidow

Adamek i Mamed Chalidow mają lekki spór, wielu zawodników MMA stanęło w obronie legendy Mameda. Poszło o to że Tomasz Adamek powiedział, nie dam mu rewanżu, bo jest kolejka i musi stroczyć dwie walki na FAME.

Góral powiedział że z Chalidowem była łatwa walka i spoko pieniądze, środowisko MMA jest oburzone. Jak dla mnie to nie ma się co gniewać, normalne że Pięściarz takiej klasy, wygra z zawodnikiem MMA w boksie. Gdyby walka była z kopnięciami i parterem, to łatwo wygrał by Mamed.

Adamek ma już zaplanowane walki, pierwsza już w maju, może później się jeszcze spotkają. Przecież pięściarz nie powiedział nie, tylko że na razie ma inne plany.

Artur Szpilka v Tomasz Adamek – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Oczywiście mogą być sportowcy politykami. Przykład podobnej posady to obecny prezes PZPN Zbigniew Boniek. Choć to trochę inna bajka bo on nie robi tego dla kasy ale z pasji. Można robić coś dla kasy i robić to dobrze. Niestety po obejrzeniu filmów przedwyborczych głównie z Radio Maryja ręce opadają. Inni nie lepsi. Np. Jędrzejczak i Żurawski.

Adamek i Mamed Chalidow.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Inspirowane sport.pl:

„Dzwonił do mnie parę dni temu i powiedział: „Tomasz, zróbmy to jeszcze raz”. Odpowiedziałem mu: Mamed, wszystko fajnie, tylko jest teraz kolejka, bo ja mam stoczyć dwie walki na FAME MMA, z których pierwsza jest w maju. Musisz być oczekującym – powiedział Tomasz Adamek w rozmowie z Andrzejem Kostyrą o potencjalnym rewanżu z Mamedem Chalidowem. – Łatwe pieniądze, bo nie było wielkiej roboty – dodawał o samej walce. Sam Chalidow zapewniał, że żadnego telefonu z jego strony nie było.”