Posiedzenie sejmu

Posiedzenie sejmu najlepiej oglądanym filmem, Na Czasie YouTube. Cieszy mnie to że ludzie się interesować zaczęli, bardzo źle odbierałem kłamanie polityków. Oni kłamią a później mówią co innego, ktoś kto nie śledzi cały czas ich wypowiedzi. Może nie zorientować się kiedy jest atakowany propagandą, z najdroższego kanału w Polsce TVP.

Może w końcu zniknie poparcie dla tych co kłamią, i podstawowych praw ekonomii nie znają.

Łączy się to z Unią Europejską, która dziś przegłosowała nowe traktaty. Nowego prawa BARDZO boi się PiS, bardzo nas przestrzegając przed UE. Nie dostrzegając że Ludzie chcą się łączyć z Europą, chcemy jeden Rząd i takie samo prawo dla wszystkich Europejczyków. A nie że przez chwile ktoś zmienia prawo jak chce, po czterech latach znowu ktoś robi co mu się podoba.

TVN i TVP – real blog eu (real-blog.eu)

Posiedzenie sejmu

W Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie nad sprawozdaniem Komisji Spraw Konstytucyjnych (AFCO) PE, zalecającym zmianę unijnych traktatów. Parlament Europejski opowiedział się za zmianą traktatów unijnych.

W głosowaniu 291 europosłów było za, 274 przeciw, a 44 wstrzymało się od głosu.

Sprawozdanie ma trafić — zgodnie z zapowiedziami prezydencji hiszpańskiej — 12 grudnia pod obrady rady ministrów ds. europejskich. Według prezydencji hiszpańskiej jest wystarczającą większość, żeby przekazać to dalej Radzie Europejskiej, która zwykłą większością głosów może zwołać Konwent.

Parlament Europejski zdecydował w sprawie traktatów (businessinsider.com.pl)

Posiedzenie sejmu.