TVN i TVP

TVN i TVP

TVN i TVP to dla mnie dwa inne światy … Wczoraj oglądałem Fakty na TVN oczywiście, i później z nudów Wiadomości na. TVP, nie zauważałem kiedyś tego ale nie wszyscy dziennikarze są szczerzy i sumienni. Powiedział bym nawet że bezstronność w opinii u dziennikarzy to rzadkość.

„Śmiesznie” to wygląda, ta sama sytuacja z np. wystąpieniem Premiera Tuska, pokazana całkowicie odwrotnie, wiem wiem to socjotechnika…

Przeraża mnie to bo u nas mimo że nie taka jak w Rosji, to jednak też jest. Propaganda, lub przynajmniej ja to tak odbieram.

TVN i TVP

Poniżej przykład jak można przedstawić każda sytuację, niby od 30 lat nie było takich podwyżek ? Ale może lepiej płacić za wojnę niż w niej uczestniczyć, od 30 lat np. wojny nie było.


„Cukier dramatycznie podrożał i jest to bardzo nietypowa sytuacja – zauważył w rozmowie z TVN24 Biznes Marek Zuber, ekonomista. Wskazał, że kolejnym produktem na podium jest olej rzepakowy, który podrożał trzykrotnie. – Jednak spadek konsumpcji i popytu jest za mały, żeby wymusić spadek cen – zauważył. Dodał, że od maja 2022 roku spadają realne wynagrodzenia. – Mamy bardzo długi okres spadku wynagrodzeń, nigdy nie doświadczyliśmy czegoś takiego przez 30 lat gospodarki rynkowej – stwierdził.”

Wzrost cen oleju i cukru. Komentarz Marka Zubera – TVN24 Biznes

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “TVN i TVP”

Możliwość komentowania została wyłączona.