Polskie Wojsko

Polskie Wojsko

Polskie Wojsko. Częściej pisałem o tym że partia rządząca źle robi, ale może kiedyś to się zmieni. Albo zmienię się Ja, że politycy będą wstanie mnie oszukać np. działaniami socjotechnicznymi. Z wiekem sprawność intelektualna musi maleć, są oczywiście wyjątki ale to raczej ludzie młodzi osiągają sukcesy. Lub mi się tak tylko wydaje.

Polskie Wojsko. Młodzi mam na myśli ludzi do powiedzmy 44 roku życia. Piszę żeby ktoś nie pomyślał że 20 lat to młodzież, ja mam trochę inne miary ponieważ ciągle chce być młody i coraz lepszy. Niestety wiem że kiedyś to musi się skończyć, choć istnieje parę różnych teorii że nie koniecznie umrzemy.

Trochę odbiegłem od tematu, czasami karcę jak jest źle, ale jak widzę Dobrą Zmienne to muszę też pochwalić. Fajnie że z Niemcami się dogadaliśmy, też myślę że mercedes lepszy a nasz kontrakt to by tylko zarobili prezesi partii. Cieszę się że w końca wygrywa lepszy a nie ten co ma układy. Mam nadzieje że takie zachowanie nie będzie tylko teraz a zawsze.

Myślę że dobrze to wpłynie na nasze stosunki z Niemcami, przydało by się paru przyjaciół w obliczy wojny hybrydowej. Od dziś naliczane jest 1 milion kary dla polski, jeden kontrakt wszystkiego nie zmieni ale może jeszcze atomowe elektrownie z Francji ?

PiS wierzę w Ciebie, masz już wszystko więc zadbaj o szacunek. Jak kiedyś powiedział Mike Tyson, pieniądze doprowadzą Cię tylko do pewnego momentu, a szacunek ludzi jest w skrócie lepszy. Lub coś takiego ^ ^,

bye.

Polskie Wojsko

moto.pl pisze:

Za zamówienie 31 pojazdów, z opcją dostarczenia 78 kolejnych, wygrało konsorcjum Dobrowolski Sp. z o.o. (lider), Autobox Innovations Sp. z o.o. Sp. j. oraz Top Gun A. Goryca. Będą to Mercedesy Zetros 3348AS 6×6 oraz specjalne naczepy od Dobrowolski Sp. z o.o. Będą głównie transportowały czołgi Leopard, Twardy i ewentualnie w przyszłości Abramsy.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “Polskie Wojsko”

Możliwość komentowania została wyłączona.