MŚ w League of Legends

Mistrzostwa Świata w League of Legends, a Ja walczę w czołówce ligi Polskiej. Myślę że w następnym roku na pewno dostane się na Igrzyska olimpijskie zdobywając dla Japonii tytuł najlepszego ADC na świecie. Nie było to łatwe już ponad 12 lat w grze, League of Legends. Zaczynałem na górnej linii, a teraz jestem działem drużyny która będzie najlepsza we wszechświecie.

Oczywiście to wszystko to moja mała fantazja, i sposób na napisanie o grze w której jestem od dekady. Kiedyś lubiłem sport, ping pong, koszykówka, piłka i wszystko co dostępne w pobliżu po trochu. Teraz sobie tak myślę dalej uprawiam sport, e-sport.

Tak na serio jestem w srebrze i już parę lat podnoszę Masterie bohaterów, nie patrząc zbyt mocno na ranking. Choć oczywiście co rok przynajmniej złoto mnie interesuje, ze względu na np. nagrody.

League of Legends

Niezmiennie od początku interesują mnie top i jungler linie, wydają mi się spokojniejsze od np. ADC. Koniec pisania walczę dalej w LOL.


Poniżej parę cytatów Bohaterki ze zdjęcia, LUX:

„Damy radę.” „Zachowaj optymizm.” „Rozświetlam drogę.” „Ruszajmy do walki ze światłem w sercu!” „Dość już mroku na świecie.” „Twój uśmiech może być światłem przewodnim.” „Tam dom twój, gdzie iskra twoja.” „Uuu, nigdy tu nie byłam!” „Lśnij razem ze mną!” „Tam, gdzie idę, podąża za mną światło.” „Daję z siebie wszystko.” „Chcę zobaczyć wszystko!” „Nie mam mrocznych sekretów, mam jasne.” „Nie trać wiary.” „Prawdziwą przewagą jest walka do samego końca.” „Sprawa ze światłem jest taka, że tak naprawdę nigdy nie znika.” „Wszyscy lśnimy. Niczym diament.” „Przegrana to tylko kolejna szansa na bardziej świetlaną przyszłość.”

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “MŚ w League of Legends”

  1. Pingback: REAL BLOG EU - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.