Kibice piłkarscy – Kibole

Hej kibice. Nie wiem czy Kibice piłkarscy i kibole to to samo? Zresztą to nie chodzi o całość kibiców tylko o tą garstkę ”baranów” których udało się tak łatwo zmanipulować do głupoty. A  teraz na Facebook zbierają kasę na karę od UEFA. Zbierają pod przykrywką że zostali skrzywdzeni, że a to tylko historia … ohhh Wisła Kraków … takie kulturalne miasto a jednak społeczność kibiców piłki nożnej się nie popisała.

To już nie pierwszy raz gdy widzę to zdjęcie na swojej tablicy … trochę mnie to grzeje że takie coś się dzieje, denerwuje mnie że patrzy się za często na historie i na tym się buduje złe emocje, jeżeli chodzi o kontakty z sąsiadami Rosja i Niemcy powinniśmy zacząć myśleć więcej do przodu ! przewidywać i kształtować tą przyszłość a nie na podstawie złej wojennej historii oceniać ich potomków … było jak było powinno się pamiętać ale większy nacisk na obecne kontakty trzeba postawić, by były lepsze w przyszłości a nie powtórzyło się to znowu … czemu to ma służyć takie zachowanie ? ehhh (domyślam się i nie podoba mi się to…_)

Na szczęście te komentarze które widziałem miały podobne zdanie do mojego, a z czasem wiem że wszyscy to zrozumieją 😉

05.03.2018 – Kibice gdyby mogli to by pozabijali innych ludzi za to że tylko ich klub jest najlepszy.

Kibice piłkarscy


2 komentarze do “Kibice piłkarscy – Kibole”

  1. Kibice i kibole to zdecydowanie nie to samo! Kibole to banda debili, którzy lubią się bić po mordach bez żadnego większego sensu i powinno się ich odizolować od społeczeństwa! Kibice natomiast to ludzie, którzy lubią oglądać sport, prawdziwie kibicować i, którzy nie mają problemu z tym, że ktoś lubi inny klub – i tylko takich szanuję. Nie rozumiem natomiast 'kiboli’ oraz tego dlaczego jedynie wśród kibiców piłki nożnej się tacy znajdują? Czemu nie leją się po mordach kibice siatkówki albo tenisa?! Ktoś mi to wyjaśni!?

    • Hej, dzięki za wyjaśnienie 🙂 trochę się to już zmieniło i kibole robią sobie ustawki, napierdzielają się po tych pustych głowach dla „przyjemności” w swoim towarzystwie, co jest dla mnie do zaakceptowania, oczywiście bardzo do tego zostali zmuszeni przez kamery na stadionach, kary finansowe czy zakazy wchodzenia na stadion. Nie wiem czemu kibice innych drużyn nie wpadli na taki pomysł super pomysł, by sobie nawzajem nieodwracalnie psuć głowy od szczałów z pięści …

Możliwość komentowania została wyłączona.