Polski ład

Polski ład to całkowicie nowa rzeczywistość, przypomina mi to trochę komunę. Dla tego że promuje się tylko jedną stację i jedyny słuszny punkt myślenia. Trader 21 mówi że PiS w ciągu 18 miesięcy dodrukowało tyle pieniędzy co przez ostatnie 20 lat, pewnie dla tego że wszystko jest droższe.

Mam takie wrażenie że politycy mają gdzieś Polskę, najlepiej jakbyśmy byli samodzielnym, niepodległym państwem. Pewnie koli ich w oczy gdy szczery i uczciwy sąd Unii Europejskiej, broni kogoś kogo oszukali, myślę że chcieli by zamiast tego wysłać go do łagru…

Polski ład

Nie rozumiem jak bardzo trzeba być ograniczonym, by kogoś za 1,5 grama marihuany zatrzymywać i grozić mu 3 letnim więzieniem. Mam na myśli rapera Mata, który został ostatnio zatrzymany za nic złego. Czy politycy nie umieją korzystać ze szczerej wiedzy ? Czy może trzymają z mafią która sprzedaje nieczyste dziadostwo i truje ludzi ?

Kiedyś myślałem że wszystko szybko się rozwinie i będzie epoka kosmiczna. Niestety trwa ogłupianie społeczeństwa np. tym że za 1,5 grama marihuany, w Polsce powinno się siedzieć w więzieniu. A np. Waszyngton, Amsterdam, Niemcy czy Czechy znają prawdę że to nić złego.

Polski ład

Wracając do tematu nowego ładu, mam przesłanie do polityków partii rządzącej. Polska sama sobie nie poradzi, nie jesteśmy samowystarczalni. Jesteśmy uzależnieni od np. Gazu z Rosji, więc czemu PiS ciągle pogarsza z tym państwem stosunki ? Choć by nie wiem jakie doskonałe prawo napiszecie, jeżeli będziecie się kłócić z Unią Europejską i Rosją to nigdy nie będzie dobrze.

Nie tylko Europa a cała Ziemia jest połączona gospodarczo, ważniejsze są przyjazne stosunki niż pisane nowe ustawy 😉