Władimir Putin

Władimir Putin, mam dziwne przeczucie że może to dotrze do adresata. Panie Prezydencie Władimir Władimirowicz Putin, ja jestem ziarenkiem piasku na planecie Ziemia a Pan jest tutaj prawie Bogiem. Ma Pan wszystko o czym człowiek może zamarzyć, w Rosji wszyscy są fanami.

Dawno temu oglądałem wywiad z Mike Tyson, powiedział że pieniądze pomogą dojść tylko do pewnego etapu. Najważniejsze co się liczy to szacunek ludzi, to pamięć o nas przetrwa na wieki. Rozumiem że Ukraina była kiedyś Rosji, ale po co znów przelewać krew niewinnych ludzi.

Darmowa siłownia 2 – real blog eu (real-blog.eu)

Władimir Putin, czemu Pan nie chce zadbać o lepszą przyszłość wszystkich na planecie, czemu chcecie innym niewinny zrobić piekło na Ziemi. Są teraz szybkie czasy informacji, widzimy ruchy wojsk i widzimy straszne zbrodnie od razu po ich zrobieniu.

Cieszy Pana widok przerażonych, umierających ludzi którzy nic złego nie zrobili ? Różnie bywało w przeszłości, każdy popełnia błędy … Jednak najlepsze co możemy zrobić to być wspólnotą, pomagać innym, tylko to da nam spokój wewnętrzny na wieki.

Apeluję do Pana o pokój na Ziemi, inaczej książki do historii będą wspominać złe czyny już na zawsze. Zdecydowanie lepiej człowiek się czuje gdy pomaga innym a nie szkodzi, wierzę że nie będzie wojny a ludzie będą sobie braćmi a nie katami …


Wielka mobilizacja na Ukrainie. Decyzja Kliczki mówi wszystko! – Sport WP SportoweFakty

Groźby ze strony Rosji w kierunku Ukrainy spowodowały, że już pod koniec grudnia 2021 roku w Kijowie rozpoczęto formowanie sztabu obrony terytorialnej.
Rozpoczęło się też wtedy powoływanie rezerwistów. O wszystkim informował mer Kijowa Witalij Kliczko.

„Przyjaciele! Przyjechałam sprawdzić, jak działają konsultacje z wolontariuszami w pierwszym centrum rekrutacji rezerwistów, ponieważ które stworzyła stolica. A brat Władimir Kliczko złożył podanie i dokumenty – wstępuje do kijowskiej brygady obrony terytorialnej” – napisał na Instagramie.