Chiny

Chiny mają jedną z najstarszych kultur świata. Ich historia i dzieje są imponujące. Kiedyś o nich się myślało kultura która pracuje za przysłowiową miskę ryżu. Ale to chyba do nich będzie należeć nasza Ziemia. Albo do Muzułmanów którzy przejmą Europę, bez ani jednego strzału, jak dawno temu powiedział Kadafi.

Chiny.

Jeżeli Chiny by przestały współpracować z Europą i USA, to nasze możliwość produkcji i rozwoju są ograniczone. A ich produkcja i możliwości są większe niż reszty świata razem wzięte. Myślę że zdają sobie z tego sprawę i może nawet ten wirus zapoczątkuje samodzielność wielkiej Chińskiej rodziny. Po to by kiedyś hybrydowo lub inaczej podbić całą ziemie. Niestety każdy kraj ma swoich Patriotów, i oni uważają że tylko oni są najlepsi. Zamiast myśleć o wspólnej rodzinie przynajmniej we Wszechświecie. Pokój na Ziemi niestety długo nie nastąpi, dla tego że każdy myśli o sobie.

Wierzę że ludzi dobrej woli jest więcej, i że kiedyś się zjednoczymy. Dla tego by ruszyć razem do przodu, i zacząć kolonizować inne planety.

Chiny

Tajwan alarmuje: Chiny mogą zablokować nasze porty i lotniska.

„Chiny uważają Tajwan za zbuntowaną prowincję. Integralną część Państwa Środka. Pekin nigdy nie wyrzekł się użycia siły w celu przywrócenia suwerenności nad wyspą. A w ostatnim czasie Chiny zwiększają presję militarną na Tajwan. Przeprowadzając regularnie ćwiczenia wojskowe w pobliżu wyspy i wysyłając myśliwce i bombowce w rejon strefy identyfikacji obrony powietrznej Tajwanu.

Teraz resort obrony Tajwanu, w raporcie, który publikuje co dwa lata ostrzega. Że Chiny prowadzą „działania hybrydowe” przeciw Tajwanowi. Których elementem jest 554 przypadków wlecenia chińskich samolotów wojskowych w strefę identyfikacji obrony powietrznej Tajwanu między wrześniem ubiegłego roku i końcem sierpnia tego roku.”

Jedna odpowiedź do “Chiny”

Możliwość komentowania została wyłączona.