Zamknięcie kopalni Turów, jest rozwiązanie !

500 tyś euro kary dziennie, i szybko pozbawiamy się milionów. Strefa wolna od tolerancji też będzie generować koszty. Ale spoko ja mam rozwiązanie i doradzę naszym Rządzącym, bo oni już nie lubią Czech zamiast się z nimi dogadać, nie lubią Kanclerz Merkel i wielu innych. Zresztą to trochę inny temat a Ja mam rozwiązanie na Kryzys z Czechami.

Zamiast płacić tak duże sumy dziennie i na pewno setki się tego uzbiera, przypominam takie podpisaliśmy umowy wchodząc do Unii Europejskiej. Lepiej zamknąć Knurów i inwestować w. Ekologiczne źródła energii, inwestować w tych 900 ludzi co ma stracić pracę, inwestować w nich 500 tyś euro dziennie. Zrobić sieć magazynów na prąd i farmy solarów, wiatraków. Dostaniemy jeszcze dodatkowa kasa z Unii za czyste powietrze. Będziemy mieć czyste sumienie odnośnie powietrza z następnymi pokoleniami. Bęziemy inwestować w prąd z pola magnetycznego Ziemi i będziemy niezależni od super mocy z gniazdka.

Będziemy Eko 🙂 Auta elektryczne sieć ładowarek, stop z tymi kopalniami kiedy atom ? ^ ^

Może trochę poleciałem, ale jak dla mnie teoretycznie lepiej inwestować w tych. 900 ludzi zamiast płacić kary, kiedyś kopalnie i tak trzeba będzie zamknąć. A energia ze słońca i Życia planety może być perpetuum mobile. Zrobimy kapsułę ochraniająca naszą Planetę i przymocujemy wielką rakietę. Polecimy w inne miejsce we wszechświecie.

Trochę sobie żartuję oczywiście, wiem że to są interesy wielkich firm i nie na rękę jest by prąd był za darmo, a w dłuższej perspektywie o tym myślałem. Może firmy węglowe się zmienią, na firmy co robią wielkie akumulatory czerpią prąd gratis i go np. tanio sprzedają.

Turów.

Myślę że mój pomysł jest lepszy od pomysłu Rządu który nie dogadał się z Czechami i nie myśli o przyszłości.

Podsumowując myślę że żyjemy w super czasach i u nas w. Europie jest spoko w porównaniu z resztą świata, ale wiadomo mogło by być jeszcze lepiej i czemu nie iść w tym kierunku energii Zielonej ^ ^,

 „To jest definitywna decyzja z naszej strony. Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli. Polski żądań – mówił w rozmowie z . WP przedstawiciel rządu Morawieckiego. Konsekwencją tej decyzji będzie kara dla Polski w wysokości nawet do pół miliona euro za każdy dzień funkcjonowania kopalni i elektrowni Turów.”