Nowy Rząd Mateusza

Nowy Rząd Mateusza

Nowy Rząd Mateusza Morawieckiego powstanie w poniedziałek, tak deklaruje obecny premier. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach, czy też można robić takie czary mary. Mam na myśli to że Premier Mateusz Morawiecki mówi że utworzy Rząd, a obecni posłowie mówią mu przez Media różnego typu, że nie chcą z nim robić rządu.

Czyli teraz ci co mówią że nie lubią Mateusza Morawieckiego, w poniedziałek zmienią zdanie i powiedzą że np. łączą się z PiS. Fajnie dziś wypowiadał się Szymon Hołownia, od paru dekad obserwuje sejm polski i jak dla mnie to najlepszy Marszałek Sejmu. Pewności nie ma bo wiadomo że to dopiero początek, a polityków ocenia się na koniec. Ale mam przeczucie że będzie dobry, super dziś odpowiadał na pytania. Np. dziennikarz go pyta czemu CBA nie może zająć się Pegasusem, tylko musi komisja śledcza. Marszałek Szymon Hołownia mówi: CBA nie może się zająć Pegasusem, bo to CBA jest podejrzane o przestępstwo w tej sprawie.

Lech Wałęsa i Przewoźnicy – real blog eu (real-blog.eu)


To jakby Sędzia który jechał po pijaku, sam w swojej sprawie orzekał.

Nowy Rząd Mateusza istnieje w Konspiracji, czekamy kto się ujawni.


Piątkowa konferencja premiera na Stadionie Narodowym mogła dawać nadzieję, że dziś poznamy skład nowej Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Okazało się jednak, że poświęcona została „Dekalogowi polskich spraw”, który formalnie zaprezentowano już kilka dni temu. Nazwiska nowych ministrów mamy poznać w poniedziałek.

Konferencja Morawieckiego. Wciąż ma nadzieję na wsparcie posłów PSL i ludzi Hołowni (businessinsider.com.pl)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide