podziemnaTV

 podziemnaTV, to kanał który powstał z poczucia obywatelskiej postawy obronnej przeciw hipokryzji, obłudy i manipulacji mediów oraz polityków. Każdemu z nas zdarzyło się by w wiadomościach usłyszał że pensja minimalna urosła czyli staliśmy się bogatsi, ale czy w tym samym czasie opłaty, podatki i produkty nie wzrosły proporcjonalnie. 2 razy tyle co pensja minimalna ? Nie raz każdy z nas słyszał że u nas w kraju wzrost gospodarczy wynosi np. 0,8 % jak za czasów zielonej wyspy. I że to dobrze, ale może w tym samym czasie gdy w innych krajach wzrost gospodarczy wynosił. -4% te graje były w dużo. Lepszej pozycji finansowej niż my ?

Ostatnio odkryłem bardzo fajny i pouczający kanał filmowy na YouTube, hasła przewodnie filmów to. Manipulacja, propaganda i obłuda jest dziś w mediach wszechobecna, czas zacząć się przed tym bronić… Wyłącz tv – włącz myślenie. Mądry Pan odkrywa przed nami różne manipulacyjne zabiegi mediów. Polityków którzy czują się właścicielami matrixa i myślą że są na tyle cwani by ukryć prawdę przed zwykłymi ludźmi.
A może w tych krajach co jest wzrost gospodarczy na minusie żyje się lepiej niż w tych co są na plusie ?

A może w tych krajach co jest wzrost gospodarczy na minusie. Zyje się lepiej niż w tych co są na plusie ?

podziemnaTV

Prawda dopływa rzekami do oceanów i media które starają się manipulować społeczeństwem stracą wszystkich odbiorców. Oceany się powiększą i powstanie potop któremu już nie powstrzyma się obłuda. Hipokryzja i przekłamywanie rzeczywistych działań rządu. Manipulowanie coraz mądrzejszymi ludźmi będzie się udawało w bardzo małym stopniu, po potopie gdy opadnie woda zostaną tylko prawdziwe media. Io one zyskają szacunek którego nie da się kupić a pieniądz nie będzie najważniejszą rzeczą na ziemi.

Wielkie korporacyjne media które karmią nas propagandowymi wiadomościami, które są przedstawione w sposób przychylny interesom ich właścicieli kiedyś zostaną wyparte przez ludzi którzy są uczciwi z swoich opiniach. To niezależni ludzie mogą powiedzieć prawdę o co na prawdę chodzi lub jak jest. Nikt nad nimi nie stoi i nie cenzuruje ich wypowiedzi.

Jak macie chwilę to zobaczcie wybrane filmy i sprawdźcie kanał użytkownika podziemna . TV który je dodaje,  jak dla mnie wszystko warte zobaczenia dla lepszego zrozumienia wiadomości którymi karmią nas wszystkie media.

podziemnaTV

 

po dekadzie muszę przyznać że projekt źle się skończył …

5 odpowiedzi na “podziemnaTV”

  1. Uwielbiam takie kanały, bo ukazują prawdę o tym jak jesteśmy manipulowani przez publiczne TV. Wystarczy popatrzeć, jeśli płaca minimalna wzrasta to automatycznie rosną ceny towarów w każdej branży. Kto na tym straci Pracownik. Kto zyska Tylko i wyłącznie rząd, który skasuje więcej kasy z podatku dochodowego i VAT 😉 Pozdrawiam nieświadomych.

    1. Też lubię takich szczerych ludzi od których można się czegoś nauczyć, niestety to prawda że jesteśmy manipulowani a media to narzędzie do kontrolowania ludzi, ja pozdrawiam świadomych by wszyscy byli zadowoleni, nie wierzmy we wszystko co mówią media wyłączmy TV, włączmy myślenie 😉

  2. Zauważyłem rosnącą tendencje osób chcących ukazać rąbka tajemnicy, ludziom żyjącym z informacji w wiadomościach – gdzie jest totalny bullshit 😉 Jestem za! popieram i subskrybuje, szkoda, że prawdo podobnie to nic w naszym kraju nie zmieni

    1. Też jestem za i też myślę że to niczego nie zmieni w perspektywie tygodnia, ale za miesiące i lata kiedy większość społeczeństwa będzie korzystać z YouTube (na pewno taki czas przyjdzie) może to mieć duże znaczenie w świadomości polaków i całego świata. Każdy kto obejrzy filmy np. podziemnaTV nie nabierze się już na często słyszane w wiadomościach że polska będzie mieć wzrost gospodarczy nawet 3 % i że to niby dobrze, wiemy już że to nic nie znaczy, nic nie znaczy to że pensja wynosi np. 4000 skoro chleb kosztuje 400, nic nie jest w państwie darmowe bo za wszystko płacimy my obywatele w każdych zakupach i podatkach, to biedni ponoszą największe koszty funkcjonowania państwa, itp. itd. Jeżeli my to rozumiemy to inni też to zrozumieją, kropelka to kropelki i uzbiera się może które zaleje oszustów 😉

      1. (Wpis i cztery pierwsze komentarze pod nim są przywrócone z kopi bezpieczeństwa po awarii bloga, dlatego godziny są zbliżone bo przywracałem wszystko w jedną godzinę)

Możliwość komentowania została wyłączona.