Dużo czasu minęło

Dużo czasu minęło

Dużo czasu minęło od kąt zacząłem prowadzić mojego bloga, ostatnio miałem awarie i wracam do starych wpisów by je naprawić, po nie do końca udanym zmienianiu serwera. Czasami łapię się na promocje, w pierwszym roku są duże obniżki abonamentu.

Wracając do tematu i wpisów, wiele usunąłem i pewnie jeszcze trochę wywalę do kosza, bo porządki jeszcze nie zrobione. Mam 44 lata i myślę że dużo się zmieniłem, mając 20 myślałem bardzo radykalnie. Ciekawe jak będę myślał za następne lata, o ile dożyje, bo to nie wiadomo nigdy, a chyba większość nie dożywa emerytury.

Kiedyś uważałem że jak jest coś lepszego niż prawo obecnie, powinno się to zmienić natychmiast i każdy mi przyzna rację. Np. Lecznicza Marihuana. Ile lat musiało minąć aby wytłumaczyć niektórym że to lekarstwo, a nie trucizna jak obecnie sprzedawane Papierosy.

Dziś uważam że wszystkie zmiany potrzebują czasu, teraz taka sprawa finansowania kościoła. Załóżmy że w Polsce jest 33% ludzi nie wierzących, lub wierzących w innego Boga, czemu oni mają płacić, na nie swoją Religię ? Powinno się uczyć religioznawstwa, a nie konkretnych religii w szkołach publicznych.

Czemu religie nie mogą utrzymywać się same z opłat ? Niech Książ podniesie dwa razy cenne Mszy, i tak sobie zarobi dobrze. Myślę że nie moralne jest branie od wszystkich, i dawanie na jedną konkretną religie, dużą większość pieniędzy.

W ogóle Wierni powinni utrzymywać swój kościół a nie np. Grzesznicy, na Netflix jest fajny serial Lucyfer który bardzo polecam. Wracając na Ziemię i nasze podwórko, wiele Religi w jednym miejscu to duży problem. Trzeba wszystkie religie pojednać, i sprawiedliwie je finansować lub zostawić finansowanie Wiernym.

Kościół w strachu – real blog eu (real-blog.eu)

„Kościół w strachu bo może być koniec Konkordatu, sam nie wiem skąd Kościół katolicki wetnie kasę na remonty Kościołów. Bez pomocy z państwa może być ciężko, połowa Ludzi w Polsce około 44 %, jest za czymś innym niż kościół katolicki.”

Dużo czasu minęło, nigdy wcześniej lepiej nie było, lecę dalej.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Dużo czasu minęło”

  1. 3 miliardy idzie na kościół przez rok, można by za to zlikwidować bezdomność i ubóstwo, czego by chciał Jezus ?

Możliwość komentowania została wyłączona.