Płać gotówką

Płać gotówką wspieraj przedsiębiorców, takie ciekawostki dziś wykopałem na moim Facebook. Dla mnie to logiczne że wszyscy są równi i mają udokumentowany zysk, albo ktoś ma kasę bez podatku, do którego niestety inni muszą dokładać. Od razu mówię że nie jestem święty bo różnie w życiu bywało, ale logicznie rzecz biorąc gdyby każdy uczciwie tyle co zarabia udokumentował, to było by lepiej.

Płać gotówką

Ci co trochę kombinują to woleli by mieć w gotówce, ale też są tacy którzy myślą że to ich prywatność. Spróbuje Was trochę oświecić, już dawno temu są programy do rozpoznawania twarzy, i w każdym sklepie jest kamera, więc o jakiej prywatności mówimy.

Myślę że ten co nie ma nic do ukrycia, docenia wygodę płacenia zegarkiem, bez noszenia wielu drobniaków lub plików, które czasami nawet można zgubić. Elektronicznego pieniądza w banku nie da się zgubić, nie trzeba nosić portfela z pieniędzmi.

Ja bym wolał płacić wszystko elektronicznie, ale rozumiem że są różne punkty widzenia, sam kiedyś myślałem inaczej i może kiedyś znów zmienię zdanie. Nie wiadomo jak się życie uloży, wszystko zależy od szczęścia które jest na razie słabo zbadane.

Płać gotówką

Jedna odpowiedź do “Płać gotówką”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *