Płać gotówką

Płać gotówką

Płać gotówką wspieraj przedsiębiorców, takie ciekawostki dziś wykopałem na moim Facebook. Dla mnie to logiczne że wszyscy są równi i mają udokumentowany zysk. Albo ktoś ma kasę bez podatku, do którego niestety inni muszą dokładać. Od razu mówię że nie jestem święty bo różnie w życiu bywało. Ale logicznie rzecz biorąc gdyby każdy uczciwie tyle co zarabia udokumentował, to było by lepiej.

Płać gotówką.

Ci co trochę kombinują to woleli by mieć w gotówce, ale też są tacy którzy myślą że to ich prywatność. Spróbuje Was trochę oświecić, już dawno temu są programy do rozpoznawania twarzy. I w każdym sklepie jest kamera, więc o jakiej prywatności mówimy.

Myślę że ten co nie ma nic do ukrycia, docenia wygodę płacenia zegarkiem, bez noszenia wielu drobniaków lub plików, które czasami nawet można zgubić. Elektronicznego pieniądza w banku nie da się zgubić, nie trzeba nosić portfela z pieniędzmi.

Ja bym wolał płacić wszystko elektronicznie, ale rozumiem że są różne punkty widzenia, sam kiedyś myślałem inaczej i może kiedyś znów zmienię zdanie. Nie wiadomo jak się życie uloży, wszystko zależy od szczęścia które jest na razie słabo zbadane.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Płać gotówką”

Możliwość komentowania została wyłączona.