John F Kennedy

John F Kennedy zginął podczas wizyty w Dallas, powstało dużo teorii spiskowych ale ja nie o tym dziś. Dla mnie było dobrze przemyślane To, by nie ujawniać tego od razu. Dla tych co nie domyślają się sami, podpowiem że chodziło o wojnę światową i „zawsze lepszy żywy obywatel, niż martwy bohater.” John F. Kennedy

Denerwuje mnie komisja Pana Macierewicza, która ogłasza kto był winny i czeka na zrujnowanie kraju. Rozumiem że zrozumienie katastrofy Smoleńskiej jest ważne, ale narażać obywateli na wojnę z tego powodu, trochę przesada … John F. Kennedy

Sam bez komisji śledczej, wiem że pogoda była taka że nie powinno się startować, a już na pewno nie powinno podejmować się próby lodowania, w tych trudnych warunkach… To ludzie którzy podjęli decyzję jednak o lądowaniu powinni być pierwszymi winnymi, niestety.

Może i Rosja coś pomogła ale nie obwiniał bym jej teraz o to, niepotrzebnie to trochę drażni Putina. I zanim się uspokoi może spalić trochę świata, lepiej by to wyszło gdyby utajnić i jak się przynajmniej jedno pokolenie zmieni, dać szerszej publice.

Ludzie potrafią nienawidzić inne narody za to zo zrobiły nawet 100 lat temu, taka wiedza od razu może wykonać w mojej ocenie, więcej zła niż doba. No chyba że ktoś podąża za złem jak np. Putin, i lubi okrutnie zabijać. John F Kennedy.


Archiwa Narodowe USA opublikowały w czwartek kolejną transzę ponad 13 tysięcy dokumentów mających związek z zabójstwem prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Nowa transza dokumentów została ujawniona decyzją prezydenta USA Joe Bidena.

USA. Ujawniono kolejną transzę dokumentów dotyczących zabójstwa prezydenta Kennedy’ego – TVN24