Piętnasta emerytura już niedługo

Myślę że przed wyborami będzie też siedemnasta emerytura dla każdego. Chociaż po co dawać wszystkim ? Przecież tych bogatych jest mało, więc wystarczy dać biednym. Od bogatych weźmiemy biednym damy i przy okazji parę ustaw sobie napiszemy. Jak to kiedyś Sokół rymował, by było załatwione.

Nie rozumiem tego całego systemu dwunasta emerytura i siedemnasta też może będzie, czemu od razu jakimś sprawiedliwym wzorem nie dać po prostu podwyżki emerytur i rent ?

Piętnasta emerytura.

Rozumiem że nie wszystko rozumiem, ostatnio czytałem że wszechświat może być wirtualny stworzony przez kosmitów. I to jeszcze do tego powiedział to profesor jakiejś super szkoły, ale już nie pamiętam szczegółów.

Dla mnie zagadnienie trzynastej emerytury przypomina gwiazdy i drogi mleczne. Politycy podnieście normalnie emerytury a nie róbcie cyrków.

Myślę że te dodatkowe emerytury to zabieg czysto marketingowy. Dla tego by trochę częściej przypominać że my Wam dali. Częściej czyli co rok a nie tylko raz podnieść emerytury i renty.

pisze Interia

Czternasta emerytura dla ok. 9,2 mln emerytów i rencistów. Czternasta ponieważ emerytura zostanie wypłacona ok. 9,2 mln emerytów i rencistów. W pełnej wysokości będzie przysługiwać blisko 8 mln świadczeniobiorców. W poniedziałek prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska przekazała PAP, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty czternastej emerytury. Pierwsze wypłaty trafią na konta emerytów pod koniec października.