Piętnasta emerytura już niedługo

Myślę że przed wyborami będzie też siedemnasta emerytura dla każdego. Chociaż po co dawać wszystkim ? Przecież tych bogatych jest mało, więc wystarczy dać biednym. Od bogatych weźmiemy biednym damy i przy okazji parę ustaw sobie napiszemy. Jak to kiedyś Sokół rymował, by było załatwione.

Nie rozumiem tego całego systemu dwunasta emerytura i siedemnasta też może będzie, czemu od razu jakimś sprawiedliwym wzorem nie dać po prostu podwyżki emerytur i rent ?

Piętnasta emerytura.

Rozumiem że nie wszystko rozumiem, ostatnio czytałem że wszechświat może być wirtualny stworzony przez kosmitów. I to jeszcze do tego powiedział to profesor jakiejś super szkoły, ale już nie pamiętam szczegółów.

Dla mnie zagadnienie trzynastej emerytury przypomina gwiazdy i drogi mleczne. Politycy podnieście normalnie emerytury a nie róbcie cyrków.

Myślę że te dodatkowe emerytury to zabieg czysto marketingowy. Dla tego by trochę częściej przypominać że my Wam dali. Częściej czyli co rok a nie tylko raz podnieść emerytury i renty.

Piętnasta emerytura
czternasta emerytura

pisze Interia

Czternasta emerytura dla ok. 9,2 mln emerytów i rencistów. Czternasta emerytura zostanie wypłacona ok. 9,2 mln emerytów i rencistów. W pełnej wysokości będzie przysługiwać blisko 8 mln świadczeniobiorców. W poniedziałek prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska przekazała PAP, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty czternastej emerytury. Pierwsze wypłaty trafią na konta emerytów pod koniec października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *