Ksiądz pedofil uniewinniony

Nie chce już znęcać się nad Wiarą jak we wcześniejszych wpisach, sam już nie wiem może i bóg jest. Ale czyny pedofilskie na dzieciach, budzą we mnie wielką złość. Robin Hood czy Indiana Jones którzy okradali bogatych, to dla mnie nic w porównaniu z wykorzystywaniem seksualnym nieletnich. Pisałem już kiedyś o adwokatach że to wielkie zło, jak ktoś ma duże pieniądze a kościół oczywiście ma, może czuć się uprzywilejowany w polskich sądach.

Ksiądz pedofil powinien od razu być kastrowany, i wyrzucany z grona ludzi którzy są najbliżej Boga. Jedna instancja skazuje ksiądz pedofil na więzienie, a druga instancja uniewinnia i daje wyrok prawomocny że czyny się przedawniły. Nie rozumiem jak wykorzystywanie seksualne dzieci, może się przedawnić.

Take rzeczy jak ksiądz pedofil czy inny człowiek pedofil, nigdy nie powinny się przedawniać. Dla tego że to ogromna krzywda na dzieciach które są naszą przyszłością.


TVN 24 jeszcze może nadawać więc piszą:

„Ksiądz Arkadiusz H. to negatywny bohater filmu dokumentalnego braci Sekielskich „Zabawa w chowanego”. Według prokuratury 52-latek – pomiędzy wrześniem 1998 a majem 2000 w Pleszewie. Dopuścił się co najmniej kilkunastu przestępstw o charakterze seksualnym na szkodę 15-letniego pokrzywdzonego. Arkadiusz H. miał skrzywdzić jeszcze sześciu chłopców, którzy zgłosili się do prokuratury, ale większość z tych spraw już się przedawniła i śledztwa zostały umorzone.”

2 komentarze do “Ksiądz pedofil uniewinniony”

  1. Pingback: Piętnasta emerytura już niedługo - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.