Oszuści na Facebook

Oszuści na Facebook to dla mnie bardzo widoczny problem, bardzo często widzę jakąś reklamę, która już na pierwszy wzrok wygląda jak kłamstwo. Np. Bałtyk Pail czy jakoś tak, pokazuje się tam była premier czy inny ważny polityk. Niby tylko wpłacasz 1000 i już zarabiasz 2000 pasywnego dochodu, czy nawet 44000 co miesiąc.

Trochę denerwuje mnie to że gdy na starość, będziemy statystycznie dużo głupsi od młodych. Będą nas mogły oszukać dziwne sygnały z różnych stron, a gdy Sztuczna Inteligencja zacznie powszechnie działać. Ro będzie duża lipa. Ciekaw jestem czemu Facebook nie może sobie z tym poradzić, czy może dużo na tym zarabia i trochę przymyka oko.

Niektórzy powiedzą, przed sklepem na parkingu też może oszukać Cię ktoś na np. telefon. To ty powinieneś wiedzieć że telefonów nie kupuje się od nieznajomych. Ja myślę że dla lepszej Ziemi nie powinno się na takie coś pozwalać, Facebook powinno się zmienić bo straci wszystkich Ludzi. To niemoralne i ewidentnie nastawione na oszustwo, już od początku.

Oszuści na Facebook powinni się skończyć.

Hejterzy w Internecie – real blog eu (real-blog.eu)

Chciałem napisać że Hejterzy w Internecie będą powoli naturalnie się kończyć. Jednak wychodzi na to że nie w każdym przypadku, nie wszyscy i jest wiele różnych możliwość. Jednym z powodów pomniejszającej się liczby hejterów jest brak anonimowości w internecie który już jest faktem.