Nowa hala w Zawierciu

Nowa hala w Zawierciu

Nowa hala w Zawierciu powstanie przy ulicy Moniuszki, prezydent Łukasz Konarski, chwali się że wywalczyli pieniądze z jakiejś dotacji. Aluron CMC Warta Zawiercie, będzie miała gdzie grać, i fajnie Ona wygląda na obrazku.

Podobno kosztować będzie 100 milinów złoty, i z tego co widać będzie w miejscu starego OSiR. I tu właśnie mam pewne obawy, hala będzie znajdować się w centrum miasta. W czasie kiedy będą grane mecze, będzie tam bardzo duży ruch, a parkingów wielkich na planach nie widzę.

Nowa hala w Zawierciu powstanie w centrum miasta, fajnie wygląda itp. ale lepiej budować takie coś, na obrzeżach miast. Lub przynajmniej tak mi się wydaje, pamiętam kiedyś prezydent Konarski, podpadł siatkarzom. Nie dał pieniędzy z budżetu miasta na halę. Teraz chyba się zrehabilitował, i może odkupi serca wyborców.

A może kibice mu nie wybaczą ?, jak dla mnie Łukasz Konarski to super prezydent i popieram 😉 Jak wygra to będę się cieszyć, bo pomysły ma fajne. Tylko ta hala nie koniecznie w dobrym miejscu.

Klucze. Jurajskie atrakcje – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dzieje tej wsi sięgają końca XIV wieku, a w jej historii ważną rolę wojewoda krakowski Mikołaj Firlej, będący jej właścicielem w XVI wieku. Bliskość Olkusza oraz malowniczych terenów Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej sprawia. Iż Klucze są miejscem coraz bardziej atrakcyjnym dla turystów. 

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Nowa hala w Zawierciu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *