Trump uderza w Zełenskiego

Trump uderza w Zełenskiego, „Mówię wam, Zełenski to największy sprzedawca w historii. Za każdym razem, gdy przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, wyjeżdża z 50 lub 60 miliardami dolarów. Nigdy mi się to nie udało. Jest lepszym sprzedawcą ode mnie – drwił polityk.”

Donald Trump sprzyja bardziej Putinowi niż Europie zachodniej, kiedyś bym nie pomyślał że USA obiorą kierunek na Rosje, i zdradzą Unie Europejską. My tu sobie żyjemy raczej spokojnie, w porównaniu z ludźmi choć by w np. Indiach.

Nasz model życia wydaje się najbardziej sprawiedliwy, dbamy o biednych i troszczymy się o niepełnosprawnych. Ale czy na końcu drogi to np. Chiny lub Muzyłmanie wygrają, może to ich Bóg jest tym prawdziwym. Europejczyków bardzo zgubiły pieniądze, i dbanie o samych siebie, Chińczycy myślą np. jak będą żyły ich wnuki. I robią wszystko by z czasem być lepszymi, u nas biorąc np. ZUS pod uwagę. Myślę to kiedyś musi szlak trafić, choć by z powodu słabej demografii.

No chyba że wybuchnie wojna i wszystko zresetuje, przecież to działa tylko dlatego że ponad połowie ludzi, zabiera oszczędności życia. Bo mniejszość dożywa emerytury, system u nas nie jest taki dobry.

Trump uderza w Zełenskiego.

Jezus Maria Peszek – Sorry Polsko – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

JA NIE MAM ZAMIARU UMIERAĆ ZA POLSKĘ CZY COKOLWIEK CO OSOBIŚCIE DLA MNIE NIE BĘDZIE TEGO WART. TROCHĘ TA IDEOLOGIA WOJNY WBIJA SIĘ W POLSKĘ, A MOŻE TO GIERKA TYCH NA GÓRZE KTÓRZY SIĘ DOBRZE BAWIĄ ?

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Inspirowane wp.pl.