Nitro

Nitro w filmie, „Nie wiem ale się dowiem” to rozwalony system. Teoria spiskowa głosi że to niby po filmie i interwencji Maja Staśko, Nitro został usunięty z YouTube. Dziwni mnie jego tłumaczenie np. Nitro mówi, zarobili na mnie 4 miliony i mnie usuwają.

Nie wiem na pewno, ale Myślę że YouTube nie zależy na tych. 4 milionach, to raczej Nito dzięki nim zarobił dużo i lekko. Skoro Nitro uważa że dzięki niemu zarobili tyle, to niech sam bez YouTube spróbuje zarabiać. Może i nawet da rade, ale myślę że będzie to biedniej wyglądać.

Z drugiej strony pamiętam młodzieńcze, bardzo buntownicze życie, i telefony Nito np. to ja ukradłem panu rower. Masakra mnie to bawiło, teraz trochę się zmieniłem jak np. Gimper.

Nitro chyba już czas byś też się zmienił, zajebisty jesteś luzak ale widzisz co się dzieje, mam na myśli Murańskich itp… Zresztą chyba nie masz wyjścia, nigdzie indziej nie będzie tak kolorowo jak na YouTube.


Był sobie kiedyś Kronos, Zeus, Allah, Jezus, Budda, Jahwe oraz wielu innych w przeszłości i obecnie, czy teraz takimi bogami są też ci co mają miliardy dolarów ? Myślę że jednym z obecnych Bogów jest You Tube, Nito musisz się nawrócić.

Słyszałem od Pana Stanowskiego że jest zarząd YouTube w Polsce i on się zajmuje takimi sprawami. Jacek Murański mówi publicznie że Nito jest skończony, ale mówi też że był w Legi cudzoziemskiej. Może nie chce udowodnić swoim numerem legionisty że służył, bo to jest w Polsce karalne.

Wracając do Nito mam nadzieje że to się pozytywnie skończy, zajebisty to jest żartowniś.