NATO Rosja

NATO Rosja to przerażające połączenie. Wojna w Ukrainie trochę nas znieczula, przyzwyczaja do czegoś bardzo złego. Nie widzę innego wyjścia z kryzysem ZUS i np. zadłużenia naszego Kraju.

Trochę źle napisałem że nie widzę innego wyjścia, nie widzę pomysłów obecnego Rządu na spłacenie długów kraju, ciągle tylko większe zadłużenie, które musi się skończyć bankrutem. W pewnym stopniu bankrutem może się stać gdy wybuchnie wojna między NATO a Rosją.

Myślę, wierze i pomogę NATO wygrać, ale do tego czasu może zginąć parę milionów ludzi. Nie rozumiem czemu NATO i Rosja nie może się dogadać, razem z Chinami można zrobić sojusz np. POKÓJ NA ZIEMI ^ ^,

NATO Rosja

NATO, Rosja
NATO, Rosja

„Szef NATO Jens Stoltenberg otwarcie przyznał, że może dojść do wojny między Sojuszem Północnoatlantyckim a Rosją.

Obawiam się, że wojna w Ukrainie wymknie się spod kontroli i przerodzi w wielką wojnę między NATO a Rosją – powiedział sekretarz generalny NATO.

W rozmowie z norweską telewizją NRK Stoltenberg dodał, że Władimir Putin wie, że Sojusz działa według zasady „jeden za wszystkich i wszyscy za jednego”.

– Najważniejszą misją NATO jest zapobieżenie wojnie na pełną skalę w Europie i pracujemy nad tym każdego dnia – dodał Stoltenberg.”

Szokujące słowa Stoltenberga. Mówił o wojnie NATO z Rosją (dorzeczy.pl)

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide