Likwidacja WIBOR

Likwidacja WIBOR coraz bliżej, pierwszy Klient banku znalazł zrozumienie w Sądzie i na czas rozprawy nie płaci tej Lichwy. Może trochę za ostro powiedziałem, ale przecież to jawne oszustwo przez Banki i Państwo.

Może po to te Izby Dyscyplinarne na Sędziów, by karać Sędziów którzy staną przeciwko Państwu Polskiemu. Dobrze że Unia Europejska się nie zgadza i zablokowała pieniądze, inaczej mielibyśmy Sądy podporządkowane politykom.

Przecież nie może być tak że bieżę się niby najkorzystniejszą pożyczkę w Kraju, mam na myśli kredyt hipoteczny, i zaczynają się dziać Cuda.

Co to za polityka że z raty 3000, za rok zmienia się na 6700 ! Dla mnie to jakaś ściema i oszustwo.

Likwidacja WIBOR

Likwidacja WIBOR
Likwidacja WIBOR

„Banki wysyłają klientom aneksy na wypadek likwidacji WIBOR-u. Czy należy je podpisać?

Wysokość WIBOR-u określana jest przez banki sztucznie i dowolnie czyli niekorzystnie dla klienta. Nadzór finansowy tego nie dopilnował – uważa mec. Sebastian Frejowski z kancelarii Frejowski & Wspólnicy. Niektóre banki chcą – podkreśla – by ich klienci podpisywali aneks na wypadek likwidacji wskaźnika WIBOR. – Nie uważam że trzeba go podpisać, zwłaszcza że niektóre z tych dokumentów zawierają zapisy niekorzystne dla klienta w razie przyszłego sporu z bankiem – dodaje.”

Banki wysyłają klientom aneksy na wypadek likwidacji WIBOR-u. Czy należy je podpisać? – Biznes w INTERIA.PL

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Likwidacja WIBOR”

Możliwość komentowania została wyłączona.