Niemcy upadają 2

Niemcy upadają 2

Niemcy upadają 2 pisze Money.pl ? Fakt że na autach już nie będą tyle zarabiać, bo niektórzy jak np. Tesla wyprzedzili o lata świetlne Niemiecką motoryzacje.

Polska imigranci2 – real blog eu (real-blog.eu)

Ja nie jestem tutaj takim Pesymistą że Niemcy stracą, myślę że będą mieć niedługo fajne autka elektryczne, i darmowe paliwo. Lepiej było by gazociągiem z Rosji gaz konsumować i sprzedawać, ale zawsze nas z Rosją mogą dojechać, bo razem są silniejsi.

https://www.instagram.com/deawuide/

Pije trochę do polityki PiS, wolałem jak UE i Rosja byli kolegami niż wrogami. Ja rozumiem że teraz jest wojna i Rosja źle robi … ale przed wojną też było tak samo … Mam nadzieję że się to kiedyś zmieni.

Niemcy upadają 2


„Niemcy muszą płacić najwięcej za swój dług od 2012 r. To jasny sygnał, że za Odrą nie dzieje się najlepiej. Gospodarka naszego sąsiada właśnie weszła w recesję, a obawy i lęki Niemców najlepiej obrazuje sondaż, jakiego niemieckie władze jeszcze nie widziały.”

W Niemczech narasta lęk i gniew. Tak źle nie było od 2012 r.

W Niemczech narasta lęk i gniew. Tak źle nie było od 2012 r. – Money.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide