Lampedusa

Lampedusa

Lampedusa to ostatnio miejsce bardzo tłoczne, mam na myśli dużą fale imigrantów. Niektórzy w Polsce chcieli by reperacje od Niemiec, ale skoro tak to dajmy reperacje ludziom z Afryki, za co ? Za to że np. używamy elektrowni węglowych i zatruwamy środowisko, później są zmiany klimatu. Takie zmiany że w niektórych miejscach na Ziemi, nie da się żyć.

Wcześniej pisałem na temat afery wizowej:

Afera Wizowa – real blog eu (real-blog.eu)

Jeszcze nie oceniam spokojnie, na razie za wcześnie. Premier Morawiecki powiedział że to kilka set ludzi tylko. Jeżeli tak no to rzeczywiście nie dużo, i chyba można to władzy wybaczyć.

Lampedusa …

Nie tylko Lampedus. Szlaki migracyjne do Europy. Którędy migranci szturmują bramy UE? (msn.com)


„Kryzys migracyjny na Lampedu
Centralny szlak śródziemnomorski jest główną drogą, którą osoby z Afryki próbują obecnie dostać się do Europy. Prowadzi ona z północy kontynentu (przede wszystkim z Libii i Tunezji) przez Morze Śródziemne do Włoch. W ostatnim czasie punktem krytycznym fali migracyjnej jest mała wyspa Lampedusa.

Przybyło tam już w sumie ponad 6800 migrantów, z czego większość nadal tam przebywa. Władze musiały wprowadzić stan wyjątkowy na wyspie.

Włoskie MSW podaje, że drogą morską od początku roku do kraju dostało się prawie 126 tys. migrantów.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide