Niemcy legalizują posiadanie marihuany

Niemcy legalizują posiadanie marihuany, choć to nie do końca tak samo jak z papierosami. Będzie można posiadać do 25 gram, pamiętam jak były minister sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro za posiadanie marihuany, chciał skazywać na 25 lat więzienia.

Tak niedaleko siebie żyjące narody, i tak odmienne tłoki rozumowania. Ja od zawsze byłem za, pamiętam dekady temu ujaranych śmieszków, i rzygających pijaków. Teraz już nie mam kontaktu ale to dobrze wspominam, później dowiedziałem się że to lekarstwo, które można kupić nawet w polskiej aptece. Choć niektórzy mówią o tym, że z dostępnością leku bywa rożnie.

Pamiętam jak Elon Musk zapalił na wywiadzie u znanego YouTubera, co za wielka afera była. Dziwi mnie bardzo nagonka na tą roślinę, obserwując ludzi po różnych używkach. THC wydaje się być spoko, choć nie ma wad i zależy od umiaru.

Niemcy legalizują posiadanie marihuany, a Polska za parę gramów, zamyka na lata do więzienia. Dziwny jest ten świat, ponieważ jak fajnie śpiewał Niemen.

Może i Polska kiedyś się obudzi i przestanie karać, za słabszą używkę niż alkohol. To musi chyba kontrolować jakaś Mafia, i mieć ogromne zyski z tego, że państwo nie chce zalegalizować ?


Zawiercie 2 – gdzie można kupić Marihuana 🙂 – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

W SKRÓCIE WIEM TO Z WPROST.PL. „OD 31 PAŹDZIERNIKA 2017 W ŻYCIE WCHODZĄ NOWE PRZEPISY UMOŻLIWIAJĄCE ZAKUP W APTEKACH PREPARATÓW SPORZĄDZONYCH NA BAZIE MEDYCZNEJ MARIHUANY. W KRAJU JEST JEDNAK TYLKO KILKU SPECJALISTÓW, KTÓRZY WIEDZĄ JAK PRZYGOTOWYWAĆ RECEPTY NA LEKI ZAWIERAJĄCE SUBSTANCJĘ.”

https://www.instagram.com/deawuide/


Inspirowane polskieradio24.pl:

„Od poniedziałku 1 kwietnia w Niemczech legalna jest marihuana. Po zmianie przepisów dopuszczalne jest posiadanie niewielkich ilości tego narkotyku na własny użytek, a nawet hodowanie w domu krzaków konopi.

Nowe przepisy zostały przywitane przez półtora tysiąca osób zebranych o północy pod Bramą Brandenburską. W innych miejscach Berlina i całego kraju odbywają się podobne akcje zbiorowego palenia marihuany, najczęściej przy muzyce reggae.”