Zawiercie 2 – gdzie można kupić Marihuana :)

Zawiercie 2. Hej, jestem ciekaw kogo zainteresuje ten wpis. Myślicie że to ściema ?> naprawdę powiem i nawet zrobiłem zdjęcie.
Świat się zmienia i powoli staje się normalne, że zioło w Zawierciu jak i w innych miastach będzie można kupić podążając za zielonym światłem jak na zdjęciu, czyli w aptekach.

W skrócie wiem to z wprost.pl. „Od 31 października 2017 w życie wchodzą nowe przepisy umożliwiające zakup w aptekach preparatów sporządzonych na bazie medycznej marihuany. W kraju jest jednak tylko kilku specjalistów, którzy wiedzą jak przygotowywać recepty na leki zawierające substancję.”

Spokojnie ludzie to jeszcze nie Amsterdam. (profilaktyka cały czas tam;) Ale wieże że po bardzo długim czasie uczenia się, politycy dojdą do tych bardzo prostych wniosków, że np. to nic złego w np. porównaniu z papierosami.

Zawiercie i handel „narkotykami” tylko u autoryzowanego dilera. Chcielibyśmy dogonić zachód i być tacy mądrzy i bogaci.

Jako Polska tracimy czas i pieniądze na głupoty, palaczy trucizny papierosowej miliony. Alkohol truje prawie wszystkich a to co leczy jest zakazane. Za jakieś 100 lat ciężko będzie uwierzyć że takie cuda były możliwe w Zawierciu i całej Polsce.

Szlachta na górze, czyli politycy zajmują się tylko ogłupianiem społeczeństwa nie chcąc dla nich dobrze. No chyba że dla nich samych będzie 100 razy lepiej to może ludziom troszkę ulżą.

Ciemnogród nie potrafi w Internecie znaleźć wiarygodnych informacji na temat szkodliwości marihuany. Ciągle tylko powielane głupoty że zioło jest złe, nie ważne że od tego jeszcze nikt nie umarł.

Jak tu wymagać od polityków by trudne sprawy rozwiązywali skoro najprostszych nie rozumieją. Holandia przykładem gdzie się sprzedaje narkotyki i naród głupi i biedny … nie tak jak u nas w kraju.

Zawiercie 2.

2 odpowiedzi na “Zawiercie 2 – gdzie można kupić Marihuana :)”

  1. Hej, osobiście absolutnie zgadzam się z Twoim tekstem !

    1. No chyba nie ^ ^, pytałem w niektórych i nie wszędzie jest 🙂 nawet słyszałem że nie będzie, tylkko chemia …

Możliwość komentowania została wyłączona.