Książulo i Magda Gessler

Książulo i Magda Gessler to wybuchowe połączenie, wielkanocne święta, ostra recenzja jedzenia. Często pani Magda chodzi po lokalach i poucza innych, ale sama nie koniecznie trzyma się jakości.

Galaretka z szynką, czuje to co Książulo mówił, wygląda bardzo słabo i dzięki za recenzje. Nie będę nigdy kupować by sprawdzić, a żurek bym zjadł. Za niedługo będę w Warszawie, może spróbuje. Wracając do tematu, Kuchenne Rewolucje masakrują ludzi.

I pewnie pod kontem czystości, wszystkich przewyższają. U Gessler nie będzie brudnych naczyń, którymi tak często rzuca w różnych odcinkach. Ale jakość do ceny może być lepsza, w lokalach które naprawiły Kuchenne Rewolucje. Zresztą to chyba normalne, oni musza pracować by przetrwać. Później będą pracować na markę, a na koniec zbierać profity za markę, którą się wypracowało.

Jak to Pani Magda fajnie powiedziała o swoich pączkach, nie każdy musi jeść mercedesa. Jak ktoś nie chce pączków drogich kupić, to przecież może kupić sobie o innej cenie. Książulo trochę poleciał, ale tak na serio Magda Gessler to porządna Firma.


Darmowy internet test – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Z YouTube trochę gorzej sobie radzi ale cierpliwi spokojnie oglądną. Teledyski ulubionych wykonawców o ile nie będą chcieli oglądać w jakości. HD, dołączam parę zdjęć i dla porównania test internetu. Play który w ściąganiu jest cztery razy lepszy ale już w wysyłaniu tylko raz.  Karta już jest przystosowana do nowych typów urządzeń korzystających z micro sim.

Książulo i Magda Gessler.


Inspirowane www.eska.pl

„Książulo testuje świąteczny catering Magdy Gessler. Ceny z kosmosu, a czy było smacznie?

Książulo nie odpuszcza z testami świątecznego jedzenia. Po poważnym zawodzie, który przeżył podczas objazdu po Jarmarkach Bożonarodzeniowych i niesmacznych potrawach, które tam znalazł, przyszedł czas na markę samą w sobie, czyli catering Magdy Gessler. Testując jedzenie słynnej restauratorki w oczy rzuca się przede wszystkim astronomiczna cena. A jak ze smakiem i wielkością dań?”