Każdy dzień to nowe święto

Każdy dzień to nowe święto wybacz gdybym nie odbierał, to oczywiście cytat ze słynnej piosenki. Stawałem w obronie Krzysztof Stanowski jakiś czas temu, Kanał Sportowy miał Drame i troche o tym pisałam.

Mateusz Borek troche oberwał, gdy Kryzsztof odpowiedział na podśmiechujki, rozłam w Kanale Sportowym to mega wydarzenie. Goście przez rok zrobili tyle że Kosmos, a później dowiadujemy się że to tylko dla kasy, a relacje nie są fajne. Sam na prawdę cenie sobie relacje bardziej niż pieniądze, na szczęście mam Super Szefa i Szefową, na luzie praca. Ale Krzysztof w kanale musiał przechodzić przez ciężkie chwile, jednak rozstali się dobrze i jest GIT.

Mateusz borek został skrytykowany za udział w teledysku, „Każdy dzień to nowe święto wybacz gdybym nie odbierał”. Życzę wszystkim Ludziom na Ziemi i Innych Planetach, każdego dnia świętym, każdego dnia z Uśmiechem. By nie tylko w święta było fajnie, każdy dzień powinien być spoko, bo czemu nie ?>

Klauzula sumienia – real blog eu (real-blog.eu)

Spójrzmy na cały świat i jego historię, czy potrzebujemy dalej wojen religijnych bo jeden bóg jest ważniejszy od drugiego i trzeciego … Klauzula sumienia sprawi że będziemy się cofać w rozwoju duchowym i umysłowym, ludzie zrozumcie że religii jest na świecie wiele i kościół rzymskokatolicki już nie jest największym kościołem, czy chcemy by w przyszłości klauzula sumienia wyglądała tak :

Klauzula sumienia

„2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie.  I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!