3 wojna na komputery

3 wojna na komputery, ostatnio wyciekły dane niemieckiego wojska, które pokazują jak się zacznie wojna. Na początek dezinformacja internetowa i propaganda, można powiedzieć że już to mamy.

Niemcy i Rosja straszą się nawzajem, albo przyjaźń się już skończyła, albo to może jakaś ściema. Ja myślę że ich konflikt zacznie się na naszych Ziemiach Polskich niestety, Rosja z chęcią by przejechała przez nasz kraj, jak po Ukrainie. My zwykli ludzie nawet nie wiemy czy te dokumenty które wyciekły, wyciekły na prawdę.

Bo przecież nie takie ciekawe rzeczy działy się w przeszłości, bardzo fajnie o tym opowiada Bogusław Wołoszański. 3 wojna na komputery się już zaczęła, pierwsze na kartki a później na pistolety.

Niemcy kłócą się z Rosją, a za chwile może między nich wejść Donald Trump.

Putin uspokaja NATO – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Putin uspokaja NATO i mówi że nie potrzebuje wojny z krajami Zachodu, cieszy mnie to ale nie w pełni zadowala. Chciał bym by Ukraina szybko uzdrawiała, oraz została członkiem NATO i Unii Europejskiej.


Fakt.pl pisze:

„Rząd niemiecki uważa, że konflikt może zostać wywołany poprzez prowadzone kampanie dezinformacyjne, szczególnie w mediach i sieciach społecznościowych. Celem takich kampanii jest „podzielenie społeczeństwa, jego destabilizacja, podważenie zaufania do liberalnej demokracji”. Jednocześnie mogą być przeprowadzane cyberataki, a także akty sabotażu na obiekty infrastruktury krytycznej, jak elektrownie czy linie energetyczne.”