Natan Marcoń

Natan Marcoń rozwala Internet od środka, ale nie robi nic gorszego niż zachowują się Posłowie w sejmie. Super Grilluje ich Sławomir Mentzen, ostatnio słyszałem że 32 Posłom, nie wystarczało na życie i dostali specjalny socjal.

Krzyczą buczą kłamią najwięcej ze wszystkich ludzi, powinno się to jak najszybciej skończyć. Ponieważ inaczej zmierzamy do nikąd, tylko droga w prawdzie może nas uratować. Proponuję sztuczną inteligencje Zainstalować w sejmie i sądzie, która na szybko choć obliczy gospodarkę i podstawowe wskaźniki.

Mam na myśli np. ile jest długu publicznego, ile było i kiedy powstawał. Choćby po to, że jak następnym razem na mównice wyjdzie baran, to będzie szybko zidentyfikowany. Wchodzą na miejsce szacunku dla Ludzi, i okłamują ich bardzo. Wykrywacz kłamstw podpięty pod złącze, i dopiero pozwolenie od Szymona Hołowni na przemowę. Inaczej to trochę bez sesu.

Sławomir Mentzen – real blog eu (real-blog.eu)


Podczas spojrzenia twarzą w twarz Natan Marcoń zdecydował się na odważny krok. Postanowił on ściągnąć z głowy „Dara Lwa” jego atrybut, czyli maskę Lwa. To rozjuszyło Kaźmierczuka. Chciał on wymierzyć sprawiedliwość rywalowi. Jednak przed tym powstrzymało go trzech ochroniarzy, którzy musieli go wręcz otoczyć, aby ten się uspokoił.

Natan Marcoń rozwścieczył rywala. Czy Dariusz Kaźmierczuk zemści się na Fame MMA 18? – WP SportoweFakty