Mój Facebook

Mój Facebook

Mój Facebook mnie często zaskakuje, od około. 10 lat jestem nieaktywny ale raz na dzień przez parę minut przelecę sprawdzić, co słuchać u znajomych, którzy jeszcze się angażują.

Niektórzy ludzie mają bardzo dziwne poglądy, albo ja tego nie rozumiem bo mam słabszą wiedzę o świecie … Poniżej obrazek który zobaczyłem na tablicy mój Facebook, trochę mnie przeraża co niektórzy ludzie myślą:

W skrócie powiedział bym że gdyby nie. USA, już rok temu lub wcześniej mogły by, polecieć bomby z Rosji prosto na np. Polskę. Wiele lat piszę swój publiczny pamiętnik, zdarzało się po latach zmieniać zdanie i myśleć inaczej w pewnych sprawach. Zastanawiam się czy może w tej sprawie też zmienię kiedyś zdanie, póki co lubię USA i uważam że to w miarę możliwości super kraj do życia.

Nie wiem jak można pomyśleć że USA jest złe i powinno się je spalić, dla mnie np. Rosja jest zła, jest krajem gdzie źle się żyje normalnym ludziom a dobrze Oligarchom którzy okradają biednych bez litości.

Może ktoś wieży że to USA przez swoją ekspansję z NATO na kraje Europy, doprowadziło do wojny na Ukrainie. Pamiętam że nawet Papież z Rzymu powiedział: NATO szczekało pod drzwiami Rosji”. i to wina USA że Ukrainę zabija i gwałci Rosja …

Ja nie jestem ekspertem w geopolityce ale wiele wywiadów z Bartosiak Jacek i Zychowicz Piotr wysłuchałem. Nie myślę tak jak np. Papież Głowa Kościoła Katolickiego, uważam że gdyby nie USA, Rosja nie wahała by się użyć bomb atomowych, i zrobiła by nam w Europie piekło.

No chyba że płacilibyśmy Federacji. Rosyjskiej za ochronę i robilibyśmy prawo takie jak by Putin chciał, to w tedy byłby spokój. Ale pod butem Rosji trzeba by żyć. Gdyby nie NATO i USA, to Rosja nigdy by nam nie pozwoliła myśleć samodzielnie, zawsze musielibyśmy jej słuchać

Mój Facebook

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Mój Facebook”

Możliwość komentowania została wyłączona.