Dziewczyna i kosmonauta

Dziewczyna i kosmonauta, to zajebisty serial który pochłonął mnie całego i od razu musiałem skończyć. Przy najbliższej wolnej chwili oczywiście, też bez przesady tylko po parę odcinków dziennie. Poszło szybko i przyjemnie, możecie się domyśleć o co chodzi ?

Trochę żartuję a opinia jest SUBIEKTYWNA, dla mnie normalne jest to że teraz szefem świata jest. Elon Musk, lubię rakiety, super auta i silniki ponieważ odrzutowe na zimne powietrze. Dla mnie fana kosmosu to oczywiste że film super jest, zajebiste efekty.

Dużo czasu w filmie jest poświęcone na romanse 🙂 różnie można to patrzeć, czasami jest na co popatrzeć. I to myślę ze nie tylko z perspektywy faceta ale też Kobiety. Myślę że opowieści Stanisława Lema w takiej odsłonie, mogłyby być super hitami.


„Hitowy serial Netflixa „Dziewczyna i kosmonauta” nagrywano pod Kielcami. Futurystyczne ujęcia powstały ponieważ w Korzecku.

W serialu „D i k” grają: Vanessa Aleksander, Magdalena Boczarska. Magdalena Cielecka, Anna Cieślak, Andrzej Chyra, Grzegorz Damięcki. Jędrzej Hycnar, Zofia Jastrzębska, Artem Manuilov, Daria Polunina, Helena Rząsa, Kuba Sasak, Anton Solovey, Agnieszka Wagner, Andrew Zhuravsky.

W piątek, 17 lutego na platformie Netflix swoją premierę miał serial „Dziewczyna i kosmonauta”, który znalazł się na szczycie TOP 10 platformy w Polsce. Spostrzegawczy widzowie zauważyli, że w pierwszych odcinkach pojawiło się… Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku w gminie Chęciny. Powstały tu niepowtarzalne, futurystyczne ujęcia.”

Hitowy serial Netflixa „Dziewczyna i kosmonauta” nagrywano pod Kielcami. Futurystyczne ujęcia powstały w Korzecku | Echo Dnia Świętokrzyskie

1 komentarz do “Dziewczyna i kosmonauta”

Możliwość komentowania została wyłączona.