Artur Szpilka v Tomasz Adamek

Artur Szpilka v Tomasz Adamek. Już jutro długo oczekiwana walka bokserska między Tomasz Adamek a Artur Szpilka. Szpilka v Zimnoch nie doszło do skutku ale jutro mamy ucztę która może się różnie skończyć.

Artur Szpilka v Tomasz Adamek

Tomasz Adamek trochę mnie zagrzał z tymi wyborami w których chciał być Europosłem. Nikomu nic nie żałuję ale trzeba umieć się zachować. To była decyzja typowo zarobkowa. Ma ludzi od wszystkiego on tylko jest twarzą, marionetka radia maryja która to finansuje. (Oczywiście lepsze to niż komuś dziesione zrobić, ale to też jak taka moralna dziesiona na samym sobie.) Dla polityków i kleru to był skok na kibiców i ludzi co podziwiają Tomasza. Ale oni podziwiają go jako sportowca a nie jakąś pierdołę polityczną.

Oczywiście mogą być sportowcy politykami. Przykład podobnej posady to obecny prezes PZPN Zbigniew Boniek. Choć to trochę inna bajka bo on nie robi tego dla kasy ale z pasji. Można robić coś dla kasy i robić to dobrze. Niestety po obejrzeniu filmów przedwyborczych głównie z Radio Maryja ręce opadają. Inni nie lepsi. Np. Jędrzejczak i Żurawski.

Wracając do Tomasza religia też mnie u niego ciekawi że tak się dał temu opanować że co chwile musi to podkreślać. Wszystko spoko ale z umiarem. Mimo tych małych z mojej strony minusów to TOmasz Adamek ma większe szanse by wygrać. Choć Artur Szpilka też jest ciekawą postacią i podoba mi się ofensywny styl walki tego pięściarza. Jak dla mnie to minimalnie większe szanse ma Tomasz Adamek ale. Szpilka też może wygrać bo to waga ciężka, trochę loteria i jeden cios może zadecydować.

Artur Szpilka

Niestety walki nie zobaczymy za darmo w dniu premiery (oficjalnie) bo jest w płatnym systemie który wchodzi na nasz rynek i ciekawe jak będzie się rozwijał, w. USA jest to popularne rozwiązanie ale tam to wiadomo . Gdzieś w necie to wyszperam albo dzień później na YouTube zobaczę, dzięki wielki. Internecie że dajesz mi dostęp prawie do wszystkiego z poziomu fotela pokojowego. Eiedza nie powinna być płata a rozrywka różnie jak kto chce.

Konferencja trochę na wesoło 🙂 na gali będą też ciekawe inne pojedynki np. Dawid Kostecki v Andrzej Sołdra i inni.

Tomasz Adamek dostał trochę więcej minusów w tekście. ale spoko mistrzu nie skreślam po jednym będzie bo musiał bym wszystkich ludzi skreślić.

09.11.2140 – Widziałem urywki na YouTube i taka sobie walka, miał racje. Artur jak mówił że to już nie ten sam co wcześniej Tomasz Adamek. MISTRZU byłeś wielki i za to dzięki, nawet najwięksi kiedyś muszą przegrać. Z nowymi młodszymi z technologicznie lepszymi uwarunkowaniami do przeżycia w dżungli.

Artur Szpilka – Mistrz

Tomasz Adamek pls. nie idź już w stronę partii Ziobro, jeden z pomysłów tego byłego ministra sprawiedliwości to cytuje „Trzy razy 25 lat. za posiadanie 25 lat, palenie marihuany 25 lat!, handel 25 lat.” czy to jest normalne ? … czy to kara adekwatna do czynu ? za zabójstwo ludzie siedzą krócej, czy to normalny człowiek który traktuje np. jakiegoś chłopaka co sobie zapalił jak mordercę ?… w myśl zasady jak najwięcej miejsc pracy policji, sądownictwie, więziennictwie, poczcie, biurokracji, itp. zamykać byle kogo za byle co tylko kto za to płaci ? Celem poprawa wykrywalności przestępstw w układzie też. Prawo i Sprawiedliwość … Rozumiem za coś złego ale za palenie lekarstwa gdy trucizna w sklepie, takie cuda tylko w komunie, ludzie więżący w cuda.

A ostatnio widać po przypadkowej awanturze w samolocie gdzie żony wzorów politycznych i moralnych się bawią, z własną wódą w drugiej klasie a kasę dostały za biznes klasę, myślę że większość polityków to wykorzystuje i większość ludzi by tak zrobiła no może bez tej własnej wódy w samolocie. A może i z wódą lub czymś lepszym jak pomyślę o niektórych :). Nie wiem czy tak dalej jest ale posłowie mają pożyczki bez procentu czy jakoś tak, wystarczy wziąć jak najwięcej i wpłacić na lokatę.  myślę że gdyby jakoś obiektywnie i uczciwie ocenić, kto najwięcej bezprawnie lub w zgodzie z prawem zrobionym pod siebie zakosił ze skarbca państwa, na koszt publiczny byliby to politycy, i długo długo nikt 🙂 jednak by to jakoś optymistycznie zakończyć widzę że się wszystko zmienia, i chyba powoli do przodu  a czasami niestety trochę w tył.

Delikatnie odbiegłem od tematu, rodzi się nowy MISTRZ boksu a stary powoli odchodzi do historii, mimo wszystko Tomasz spoko gość, Szpilka Cię pokonał ale jeszcze nie doszedł tam gdzie Ty byłeś, może mu się to uda nie mówię że nie, zobaczymy.

Artur Szpilka