Andrzej Duda i Szymon Hołownia

Andrzej Duda i Szymon Hołownia zasiedli razem do rozmowy, jak by na to nie patrzeć to się cieszę. Może już nie będzie tej złości, hejtu i wyzwisk, może dojdziemy na poziom kulturalnej rozmowy bez przerywania.

Szymon Hołownia – real blog eu (real-blog.eu)

Prezydent mówił że nie zawaha się użyć Veta, ale może teraz pozwoli na niektóre mądre projekty. Może Andrzej Duda zrozumie że jednak ludzie wybrali tą większość, by ona zmieniła Polskę ustawami. Szczerze pisząc to słabo widzę tą współprace, niestety są to dwa inne obozy władzy.

Dużo gazet pisze o zdjęciu w tle, ja nie uważam że jest się czego wstydzić. Prezydent Duda mówi że Lech Kaczyński, był jest Wzorem i mentorem. Przecież prezydent nie był taki zły, miał parę wpadek, ale kto nie popełnia błędów.

Podsumowując, cieszę się ze spotkania, mam nadzieje że politycy będą kulturalnie rozmawiać. Będą dawać nam przykład, gdzie dobro zwycięża, i mądrzejszy przed silnym.


Andrzej Duda i Szymon Hołownia spotkał się w Pałacu Prezydenckim z nowo wybranym marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią. Czy przedstawiciel koalicji, która chce objąć władzę w Polsce, przekona głowę państwa do współpracy? Oto tematy, jakie poruszono podczas spotkania.

Duda przyjął Hołownię. Usiedli w nieprzypadkowym miejscu? Wystarczy rzut oka na ścianę nad nimi… [ZDJĘCIA] (msn.com)