Mateusz Murański

Mateusz Murański był bardzo barwną postacią, i jak mówią drugą po Dawidzie Ozdobie ofiarą hejtu. Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa była spowodowana jakimiś środkami którymi chyba się „wzmacniał”.

Oglądałem większość konferencji i Mateusz Murański był obrażany, ale nie pozostawał dłużny ludziom którzy chcieli go publicznie oceniać. Nie każdy ma taką silną psychikę jak np. Marcin Najman który wytrzymał ogromny hejt gdy jeszcze to nie było modne.

Ostatnia konferencja i walka z Paweł Bomba była masakrą dla młodego Murana. Jak spróbuje sobie wyobrazić że mnie tak Bomba rozwala na strzępy, to chyba też bym chciał zapaść się pod ziemie. Każdy Człowiek czasami ma słabszy dzień, czasami coś nie wyjdzie lub popełni się jakiś błąd ….

Wielu ludzi we Freak Fight jest chyba namawianych na „dymy” to właśnie konflikty fajnie się ogląda, a jeszcze lepiej sprzedaje w Internecie. Wiele razy słyszałem sugestie kluczowych ludzi na galach by były konflikty, ludzie powinni się nie lubić, obrażać itp.

Mateusz Murański był też aktorem, chyba nawet filmu nominowanego do Oskara. Myślę że trochę też grał podnosząc oglądalność konferencji i walk na gali. Czytałem i słuchałem wielu opinii, wszystkie wskazują że przyczyną tej tragedii był wielki hejt na Mateusza Murańskiego. A może to tylko przedawkowanie jakiś środków które nie były brane pod opieką lekarza ?

Nie wiem co było powodem tej tragedii, hejt mógł być jakąś składową która się przyczyniła do śmierci, ale też nie koniecznie tak musiało być.

Internet powoli zaczyna się zmieniać i np. Daniel Magical który w prześmiewczy sposób zapalił świeczkę Mateuszowi Murańskiemu został zbanowany z platformy Tik Tok. Paru popularnych YouTuberów jak np. NITRO też zostało zbanowanych za wyzywanie ludzi w Internecie.

Ciekawe czy na następnych galach z udziałem popularnych ludzi z Internetu, też będzie taki nacisk na dymy i kłótnie… Sam czasami oglądałem te głupoty, by zobaczyć jak ludzie Internetu zachowują się na żywo. Ale też dla tego że np. walka Pudzian v Mamed mnie nie zachwyciła i wolałem zobaczyć np. Muran v Bomba.

Oglądałem ostatnio fajny wywiad Jurasa u CNE, fajnie powiedział że nie ma nic do ludzi którzy za duże pieniądze walczą czasami bez przygotowania. Nawet ich rozumie że chcą zarobić na utrzymanie rodziny, a powodem ogromnej popularności tych gal jest to że ludzie chcą to oglądać.

Niektórzy ludzie obrażali walczących celebrytów że zabierają chleb prawdziwym sportowcom, ale może ludzie mają dość nudnych np. gal bokserskich. Gdzie nabijane są rekordy i połowa sukcesu, to polityka promotora bokserskiego.

Mateusz Murański


„Wyniki sekcji zwłok Mateusza Murańskiego
10 lutego odbyła się sekcja zwłok Murańskiego. Pierwsze wyniki wskazują na bezpośrednią przyczynę śmierci. „Była nią ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast na kolejne pytanie, co było przyczyną tej ostrej niewydolności, odpowiedzą niezbędne dalsze badania histopatologiczne i toksykologiczne.” – poinformowała rzecznik gdańskiej prokuratury Grażyna Wawryniuk.”

Mateusz Murański nie żyje. Ciało znaleziono w Gdyni. Są pierwsze wyniki sekcji zwłok – Trójmiasto, ESKA.pl

1 komentarz do “Mateusz Murański”

Możliwość komentowania została wyłączona.