Marcin Najman i Jacek Murański

Marcin Najman i Jacek Murański, walka między tymi panami miała odbyć się na HIGH LEAGUE 6. Trudno przewidzieć jak potoczy się ten pojedynek, myślę że większość kibiców czeka bardziej na konferencje i konfrontacje na słowa niż pięści.

Dla mnie też bardziej interesujące będzie starcie dwóch gigantów ciętego języka na konferencjach, czy wywiadach przed walką i po. Ja rozumiem że fajniej dla mojego życia było by przeczytać coś ambitnego i dowiedzieć się więcej o świecie, niż oglądanie dwóch facetów którzy mieli ostro się obrażać.

Marcin Najman, Ja ek Murański to miał być Stand-up, ale po śmierci Mateusz Murański myślę że wszystko się zmieniło. Niby przyczynom śmierci była niewydolność krążeniowo oddechowa, ale większość podejrzewa przedawkowanie środków odurzających, które podobno były brane bo ludzie przez Internet obrażali Mateusza Murańskiego.

Może to ofiara hejtu która nie poradziła sobie psychicznie, z brakiem akceptacji ludzi którzy oglądali walki. Walka Marcin i Jacek przełożona, po tym co Pan Murański pokazał w poprzednich walkach, myślę że Marcin Najman rozwali go w pierwszej rundzie.


Bardzo jestem ciekaw czy dalej na konferencjach zawodnicy będą się obrażać, czy może zaczną bardziej kulturalnie rozmawiać. Niektórzy podejrzewają że są naciski ze strony federacji by były dymy i konflikty, bo takie coś lepiej się sprzedaje niż zawodnicy którzy się nawzajem szanują.


Czuje że będzie pojednanie 🙂 Marcin i Jacek uściskają się i pogadają kulturalnie, myślę że to było by fajne, po tym pojednaniu i znaku dla świata którędy musi podążać dobra drogą. Lepiej jakby ci faceci napili się po jednej butelce wina, i poopowiadali kawały. Lepiej jak by potańczyli niż mają sobie nawzajem uszkadzać głowy., w mózgu instalują się najważniejsze procesory człowieka, po co przyspieszać śmierć ? to życie w zdrowiu jest najważniejsze.

Marcin Najman i Jacek Murański –

Proszę Was pojednajcie się, by pokazać np. Putinowi że nie ważne kto ile ma siły, ważne jak się ludzie nawzajem traktują. Niech to będzie sygnał dla świata że różni ludzie, różne kultury mogą się dogadać i żyć w wspólnocie Ziemian.


Marcin Najman i Jacek Murański

Dla tych ludzi co się dziwią, jak można takie coś oglądać ? mam na myśli np. FAME MMA, odpowiem na moim przykładzie. Dużo siedzę przy komputerze dla przyjemności, np. Boxdel znam z neta od dawna (lubię i szanuję), oglądam prawie wszystko na YT i już czasami mam dość słuchania Andrzej Dragan (fizyk teoretyk i artysta). Czasami oglądnięcie konferencji czy rundki słownej między np. Bomba a Mateusz Murański, bywa to budujące i pouczające.

Lubię się czasami oderwać i pośmiać, choć oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że jest to trochę reżyserowane.

Marcin Najman i Jacek Murański


„Marcin Najman – Jacek Murański: kiedy walka High League 6? Gdzie się odbędzie? Zastanawiacie się, co wiadomo o walce Najman – Murański na High League 6? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, bo tuż po jej ogłoszeniu zdradzamy jej szczegóły. Organizatorzy zaskoczyli dosłownie wszystkich internautów żyjących freak-fightami. Na samym początku ostatniej gali High League w 2022 roku ujawnili, że podpisali kontrakt z dwoma nowymi zawodnikami. Oni sami zapowiadali starcie przez bardzo długo. Kłótnie i dyskusje w internecie przerodziły się w jeden z największych konfliktów, jeśli chodzi o freak-fightowe walki MMA. Wyczekiwany przez kibiców pojedynek odbędzie się w wyjątkowych zasadach. Obaj będą walczyć w boksie birmańskim, a walka w parterze maksymalnie będzie mogła trwać 15 sekund.”

Marcin Najman – Jacek Murański 2023: KIEDY i GDZIE walka High League 6? [DATA, MIEJSCE] – ESKA.pl