Łukasz Konarski skrytykował Annę Nemś

Łukasz Konarski skrytykował Annę Nemś, publikując na Facebooku post z zarzutami. Podkreślił, że podczas kadencji Anna Nemś jako posłanki, mało zrobiła dla miasta Zawiercie. Poruszyła sprawę miasta tylko dwukrotnie w sejmie, co według niego świadczy o braku zainteresowania losem swojego miasta.

Moim zdaniem, prezydent Zawiercia powinien troszczyć się o miasto, a polski poseł o cały kraj. Jeśli poseł do Sejmu, reprezentujący okręg przy ulicy Wiejskiej, będzie skupiał się tylko na swoim regionie, zamiast na dobru wszystkich Polaków, to nie będzie dobrze pełnił swojej roli. Łukasz Konarski ma odmienne zdanie, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Anna Nemś jest lepszym wyborem.

Łukasz Konarski skrytykował Annę Nemś, która z kolei podkreśla swoje zalety. Zamiast koncentrować się na wadach przeciwnika, każdy popełnia błędy; lepiej jest skupić się na własnych mocnych stronach.

Łukasz Konarski skrytykował Annę

Konarski mówi: „Znaleźliśmy za to inne problemy, którymi się interesowała. W komentarzach dajcie znać, który z tych problemów poprawił nam – czyli mieszkańcom Zawiercia, życie. Głosujcie w komentarzach”

Dla mnie to błąd, że prezydent, który powinien wykazywać mądrość, twierdzi, iż będąc posłem z miejscowości takiej jak Poręba, należy skupiać się tylko na tym regionie. Uważam, że nadszedł czas, aby odrzucić to prymitywne myślenie i zacząć postrzegać całą Ziemię jako nasz wspólny dom.


Wybory prezydenta Zawiercia – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Według mnie wynik wyborów jest już przesądzony, ponieważ sądzę, że Anna Nemś wygra bez trudu i prawdopodobnie zostanie pierwszą kobietą prezydentem Zawiercia. Pamiętam czasy, kiedy kobiety pełniły inne role, a nawet w kościele katolickim są pomijane. Obecnie dostrzegam zmiany, które są dla mnie pozytywne, kobiety prowadzą różne samochody i są równie kompetentne jak mężczyźni.

https://www.instagram.com/deawuide


Wpis inspirowany Facebook Łukasz Konarski:

„Radna PO Ewa Mićka pisała ostatnio o wielkiej pracy jaką wykonała w Sejmie dla Zawiercia pani była poseł Anna Nemś.

🙆 Pani kandydatka zdecydowanie mierzy szeroko i daleko, szkoda tylko, że w swojej pracy nie wykazuje zainteresowania Zawierciem.

❗️Na 164 interpelacje poruszyła kwestię Zawiercia 𝟮 𝗿𝗮𝘇𝘆 ❗️

👉Znaleźliśmy za to inne problemy, którymi się interesowała. W komentarzach dajcie znać, który z tych problemów poprawił nam – czyli mieszkańcom Zawiercia, życie. Głosujcie w komentarzach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *