Jezus jest uznawany za jednego z największych autorytetów

Jezus jest uznawany za jednego z największych autorytetów na świecie. Wiele osób twierdzi, że zna go z tekstów religijnych, lecz sądzę, że ci, którzy się tym chlubią, tak naprawdę niewiele o nim wiedzą. Byłoby interesujące zobaczyć reakcję księży z Dąbrowy Górniczej, gdyby Jezus osobiście wyraził swoje zdanie na temat ich działań.

Od dzieciństwa aż do dziś uczęszczam do kościoła, jak to bywa przy różnych okazjach – to część naszej kultury. Czasem słyszę stwierdzenie, że „Jezus by tak chciał”, i zastanawiam się, czy na pewno by tego pragnął. Jednak pewności mieć nie mogę, ponad 2000 lat to przecież długi okres, tym bardziej że nie istniały wtedy kamery ani zdjęcia.

Jezus jest uznawany za jednego z największych autorytetów. Ale czy Allah i inni, nie wiedzieli o sobie nawzajem ?

Z wiekiem moja wiara słabnie, lecz nadzieja pozostaje. Wierzę, że nauki katolicyzmu, takie jak dziesięć przykazań, są prawdziwe. Mam nadzieję, że wszystko to okaże się prawdą, że Jezus przyjdzie i wprowadzi ład.

Iran rzekomo atakuje Izrael – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Myślę, że gdyby istniała tylko jedna religia uznawana za prawdziwą, wiele wojen na Ziemi Świętej by się nie wydarzyło. Nie chodzi jednak o to, aby religie walczyły między sobą. Ważne jest racjonalne podejście do tematu i udowodnienie przez którąś z nich, że jest tą jedyną i prawdziwą. Jak głoszą w kościołach, meczetach i innych miejscach kultu.

https://www.instagram.com/deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *