Wybory prezydenta Zawiercia

Wybory prezydenta Zawiercia, Anna Nemś wygrała pierwszą turę. Jednakże, druga tura odbędzie się z udziałem obecnego prezydenta, Łukasza Konarskiego. Pani Anna, będąca politykiem o ugruntowanej pozycji, uzyskała poparcie od takich osobistości jak Małgorzata Kidawa-Błońska i Monika Wielichowska.

Według mnie wynik wyborów jest już przesądzony, ponieważ sądzę, że Anna Nemś wygra bez trudu i prawdopodobnie zostanie pierwszą kobietą prezydentem Zawiercia. Pamiętam czasy, kiedy kobiety pełniły inne role, a nawet w kościele katolickim są pomijane. Obecnie dostrzegam zmiany, które są dla mnie pozytywne, kobiety prowadzą różne samochody i są równie kompetentne jak mężczyźni.

Oto niektóre obietnice:

  • Zadbam o rozwój mieszkalnictwa, w tym komunalnego
    – na początek wybudujemy trzy nowe bloki przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Ponieważ Równocześnie będziemy przygotowywać działki pod następne inwestycje. Stare zasoby mieszkaniowe, te wymagające największych nakładów, po analizie i stworzeniu regulaminu, będą możliwe do kupienia przez właścicieli na preferencyjnych warunkach. Uruchomimy program „Mieszkanie
    za remont” z zasobów komunalnych.
  • Zadbam o rozwój bazy sportowo-kulturalnej. Ponieważ Wybudujemy nową halę sportowo-widowiskową, odpowiadającą potrzebom zespołu odnoszącego sukcesy – Aluron CMC Warta Zawiercie – i możliwościom miasta.

Jak dla mnie spoko, ponieważ życzę powodzenia.

Wybory prezydenta Zawiercia.

Morskie Oko Zakopane – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dużo słyszałem o męczących się koniach, podzielam obawy ludzi którzy myślą że te zwierzęta za bardzo się męczą. Fajne było by autkami elektrycznymi jeździć, a zasilać je z prądu darmowego. Który robił by się z np. paneli fotowoltaicznych na górach.

Widoki w drodze do morskiego oka niesamowite, ale droga jak dla normalnego człowieka trochę uciążliwa. Zwłaszcza w najgorętszy dzień w roku który był jak do tej pory dziś, słabsi ludzie powinni potrenować przed wycieczką.

https://www.instagram.com/deawuide


Łukasza Konarskiego, ubiegającego się o ponowny wybór na prezydenta Zawiecia, poparło 24,41 procent głosujących (4 746 głosów). Oboje zmierzą się w drugiej turze wyborów 21 kwietna.

Trzeci wynik osiągnęła Paulina Pietras (PiS), na którą zagłosowało 14,88 proc. biorących udział w głosowaniu, czwarty był Jarosław Mazur (KWW Jarosława Mazura – Zawiercie w Sercu) – 13,69 proc., a piąty Michał Myszkowski (KWW Miłośników Ziemi Zawierciańskiej) – 11,36 proc.