Ludzie mają dwa lata

Ludzie mają dwa lata, Elon Musk powiedział ostatnio takie zdanie. „Sądzę, że prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku będziemy mieli sztuczną inteligencję. Która będzie mądrzejsza niż jakikolwiek człowiek.

Już teraz Sztuczna Inteligencja wykazuje większą inteligencję niż większość ludzi. Można to prosto zweryfikować na komputerze podłączonym do Internetu. Okazuje się więc, że filmy science fiction czasem przewidują przyszłość – pozostaje pytanie, kiedy nastąpi bunt maszyn.

Ludzie mają dwa lata, a ja myślę że może i szybciej. Ludzie są jak z tej piosenki Sokoła, „w dół brzuchem”. Sami może się wysadzimy wcześniej, np. Putin może odpalić rakiety atomowe…

Sokół i Marysia Starosta – Czarna Biała Magia – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Sokół w wywiadzie przedpremierowym mówił że nie lubi albumów które są zbiorami singli, woli takie które są całością podaną w odpowiedniej kolejności i taki jest najnowszy album .  Wojtka i Marysi, wydaje się że więcej jest tej czarnej magii ale może to być złudzenie. Może te dosadne teksty pozwolą inaczej zrozumieć że sami robimy. Sobie piekło na ziemi i wiele innego zła które zatacza koło i kręci się razem z ziemią i nami.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane spidersweb.pl:

Elona Muska znamy głównie jako przedsiębiorcę i szefa firm takich jak SpaceX, Tesla, Neuralink czy X (dawny Twitter). Jednak w działalności Elona Muska ważna jest także sztuczna inteligencja, bowiem miliarder jest jednym z założycieli OpenAI, założycielem startupu xAI, należący do niego serwis społecznościowy jest domem dla czatbota Grok, a sama Tesla pracuje nad humanoidalnym robotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *