Sokół i Marysia Starosta – Czarna Biała Magia

Sokół i Marysia Starosta - Czarna Biała Magia

Sokół i Marysia Starosta – Czarna Biała Magia, wreszcie pojawiła się płyta jednego z najlepszych polskich poetów, czytałem parę krótkich recenzji przedpremierowych i po przesłuchaniu płyty przypomniał mi się. Jakub Żulczyk, który pisał . To najbardziej poetycka oraz literacka, a zarazem najbardziej chamska i bezpośrednia płyta jaką nagrał Sokół”. Wojtek jak zwykle w doskonałej formie umysłowej a Marysia uzupełnia wszystko swoim pięknym głosem i celnymi refrenami.

Sokół w wywiadzie przedpremierowym mówił że nie lubi albumów które są zbiorami singli, woli takie które są całością podaną w odpowiedniej kolejności i taki jest najnowszy album .  Wojtka i Marysi, wydaje się że więcej jest tej czarnej magii ale może to być złudzenie. Może te dosadne teksty pozwolą inaczej zrozumieć że sami robimy. Sobie piekło na ziemi i wiele innego zła które zatacza koło i kręci się razem z ziemią i nami.

Opowieści bez słownych kompromisów, czarna biała magia jest i krąży wokół nas. Wytwarzamy ją sami i jesteśmy wciąż z wielu stron okłamywani. Na ziemi piekło i dużo jest zła ale jest szansa więc nie czekaj otwórz serce i głowę już dziś.

Marysia Starosta, DJ Premier, Sokół

Z powodu ostrych tekstów pewnie nie puszczą tej płyty w mediach głównego nurtu. Ale wszystko ma dwie strony i gdyby kiedyś często puszczali taką muzykę oraz hojniej wynagradzali raperów. To może nie usamodzielnili by się tak szybko i nie powstałby np. najczęściej wyświetlany w Polsce kanał YouTube PROSTO.

Słychać że to nie jest tekstowa próba przypodobania się każdemu by album zszedł jak świeże bułeczki, prosto z mostu tak jak widzi to narrator. A widzi dobrze i z dołu i z góry, warto zapoznać się z jego opowieściami bez cenzury, podkłady na płytę robili jedni z najlepszych. Jak ktoś ponad prawdę nie toleruje żadnego słowa niecenzuralnego to proszę nie słuchać, dobry materiał do przemyśleń.

Sokół i Marysia Starosta – W dół brzuhem (audio)

Sokół i Marysia Starosta – Każdy zień (adio)

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide