LOT strajkuje

LOT strajkuje a mnie to denerwuje. Od razu wyjaśniam dlaczego. LOT to państwowa firma która dostaje dużo pieniędzy z budżetu państwa.

Np. „W kwietniu 2013 LT poprosił o wsparcie publiczne w wysokości 380 mln zł. W połowie maja 2013 Komisja Europejska zaakceptowała warunkowo, do czasu zapoznania się z planem restrukturyzacji spółki, 400 mln zł pomocy publicznej udzielonej PLL LOT w grudniu poprzedniego roku. Plan ten Polska przedłożyła 20 czerwca 2013 roku. (Czyli w ciągu sześciu miesięcy od udzielenia pomocy)[44].” wiki.

Wsparcie publiczne czyli nasze wsparcie dla firmy państwowej, nasze czyli też np. starszej biednej pani która ma niewiele pieniędzy. A musi dokładać się jak my wszyscy do firmy która przynosi straty.

Ludzie którym nie odpowiadają duże zarobki w firmie LOT. Powinni sobie poszukać innej firmy która dobrowolnie bez przymusu da im więcej. Denerwuje mnie gdy ludzie chcą między innymi ode mnie czyli ze wspólnej kasy.  Więcej pieniędzy na wypłaty a jak nie to utrudnią mi życie np. Poczta, Lekarze, pracownicy LOT.

Ja tego nie rozumiem i to dla mnie frajerskie zachowanie. Pracować gdzieś i narzekać że mam źle. Jeżeli mi nie odpowiadają warunki pracy i płacy to idę udowodnić że zarobie w innej firmie więcej, a szef mi da to z własnej dobrej, nieprzymuszonej woli.

Skoro pracownicy LOT uważają ze zasługują na więcej, to proszę bardzo iść i udowodnić że jesteście tego warci i ktoś da wam to bez przymusu. Da Wam bez przymusu i z własnej kieszeni a nie z kieszeni między innymi biednych ludzi.

Jeżeli nie odpowiada komuś praca to proszę się zwolnić i iść do innej to jedyne mądre rozwiązanie. Większości ludzi w Polsce nie odpowiadają zarobki, idąc tokiem myślenia ludzi z LOT mają wszyscy strajkować ?

lot.

1 komentarz do “LOT strajkuje”

Możliwość komentowania została wyłączona.