Teraz Niemcy strajkują

Teraz Niemcy strajkują, przed chwilą skończyli Polacy. Ja nie za bardzo rozumiem fenomen strajków, jak kiedyś była komuna to może to jakoś tłumaczyć. Ale teraz w obecnych czasach, kiedy można sobie pojechać gdzie się chce, można pracować inaczej, po co strajkować.

Kiedyś parę lat pracowałem w Niemczech, wydaje mi się fajne państwo które daje satysfakcje, swoim obywatelom z pracy. Z Imigrantami różnie bywa, ale i tak jest bardzo dobrze jak na warunki światowe. Ludzie którzy przybywają do Europy, mają o wiele gorsze życie w swoim kraju.

Można by zastąpić strajkujących którym nie odpowiada praca, Ludźmi którzy będą z niej bardzo szczęśliwi. Niestety tak się nie dzieje, ludzie niezadowoleni se swojej pracy zwłaszcza Budżetówka, nie pójdą gdzie indziej. Wezmą pod zastaw firmę i szantażem wywalczą większe wypłaty pieniędzy, dla mnie to kijowa mentalność. Teraz Niemcy strajkują.

Niemcom brak empatii dla ludzi na świecie którzy nie mają co jeść, ale z drugiej strony. Niemcy zrobiły sobie taki fajny kraj w którym żyją, a gdzie indziej np. Grecja, rozwalili kraj socjalem. I tak to wszystko kiedyś przejmą Muzułmanie, z dzietnością ponad przeciętną.

LOT strajkuje – real blog eu (real-blog.eu)

Ludzie którym nie odpowiadają duże zarobki w firmie LOT. Powinni sobie poszukać innej firmy która dobrowolnie bez przymusu da im więcej. Denerwuje mnie gdy ludzie chcą między innymi ode mnie czyli ze wspólnej kasy.  Więcej pieniędzy na wypłaty a jak nie to utrudnią mi życie np. Poczta, Lekarze, pracownicy LOT.

https://www.instagram.com/deawuide/


„Protesty w Niemczech, to efekt sprzeciwu tamtejszych rolników wobec planowanej przez koalicyjny rząd redukcji dopłat, a także podwyżce podatków. Z kolei pracownicy Deutsche Bahn domagają się skrócenia tygodniowego czasu pracy dla pracowników zmianowych z 38 do 35 godzin, przy zachowaniu pełnego wynagrodzenia. Kierownictwo DB uznaje to żądanie za niewykonalne.” – gazetalubuska.pl