Lekarze 2 Rezydenci strajkują dalej …

Lekarze 2 Rezydenci. Na początek chcą dwie średnie krajowe czyli około 9.000 złoty co miesiąc na umowie. Do tego koperty pod stołem i z czasem pewnie około 30.000 co miesiąc na rękę.

Lekarze 2. Znowu szantaż młodych lekarzy którzy uważają że mało zarabiają. Nie rozumiem jak można być tak samolubnym i w kraju gdzie zarobki nie są duże szantażować ludzi by płacili im więcej.

Nieszczęśliwy Lekarzu czy wyobrażasz sobie by np. budowlańcy którzy budują ci dom (chyba nie ma lekarzy co mieszkają w blokach) zaczęli strajkować i zamiast robić go 2 lata, pracowali by 4 lata ? Albo na placu zorganizowali by Tobie głodówkę ? tak jak Wy w szpitalach.

Młodzi lekarze, skoro wam nie odpowiada praca czemu nie odejdziecie tylko szantażujecie ludzi by dali wam więcej. Bo to przecież tej starszej pani z emerytury 1.800 wezmą i dadzą Tobie.

Trochę się denerwuję jak patrze na ten kraj. Budżetówka rozrośnięta do granic możliwość przez którą ten kraj zbankrutuje, nie ma litości.

Ja rozumiem że jest dużo pracy i wykorzystujecie sytuację demograficzną polski. Naszego kraju nie stać na to by starszym ludziom zapewnić godziwą opiekę publiczną, niestety.

Wyobraźcie sobie że każda grupa zawodowa publiczna chce więcej a jak nie to strajk ? spoko ale skąd wziąć ? czy taki system jest dobry na przyszłość, czy ja mam powiedzieć szefowej że ma mi dać. 4.000 euro a jak nie to strajk i pracuje po 8 godzin a nie 16 ? (co dzień)

Najlepszym sposobem na lepsze pieniądze jest poszukanie sobie lepszej pracy ! jeżeli ktoś uważa że mało zarabia to niech poszuka sobie pracy gdzie dadzą mu więcej 😉 to jedyny rozsądny sposób.

Chyba od górników i ludzi na stoczni się zaczęło, i po to by oni dobrze zarabiali muszą dokładać do tego wszyscy, nawet ci co pracują na umowie o dzieło i zarabiają bardzo mało.

Lekarze rezydenci skoro uważacie ze macie mało, odejdźcie i idźcie tam gdzie ktoś da wam więcej, ale nie pod przymusem tylko z własnej woli. Inaczej wszyscy znaczą strajkować czyli zachowywać się jak. Wy i nie będzie ciekawie.

Czy na poczcie panie zarabia wystarczająco ? cz młodzi policjanci mają dobrą pensję ? czy w sądach dobrze zarabiają ? ZUS, Wojsko, całą masa publicznych miejsc pracy według ich samych mają mało, …

ehhhh, masz mało to strajkuj a nie zmieniaj pracy na taką w której ktoś z własnej woli da ci więcej. Oto sposób na życie według chyba najbardziej łapówkarskiej grupy zawodowej … lekarze

————-

Muzyka w ogóle nie powiązana z tematem. Miałem już nie pisać o tych pazernych lekarzach ale to chyba najważniejszy dziś temat i mam ochotę znów go poruszyć. Więc młodzi lekarze macie mój punkt widzenia którego nie widziałem nigdzie. Wszyscy tylko potępiają ministra zdrowia nie zdając sobie sprawy że by dać młodym lekarzom. 10.000 na miesiąc, wezmą tobie.

Lekarze 2.

——–

Popek wracaj do zdrowia i się nie przejmuj przegraną, to że konfitura wygrała i powiedzmy jest „silniejsza” fizycznie nie znaczy że jest lepszym człowiekiem 😉